Telpas

Ne velti Kaņepes Kultūras centrs tiek saukts par kultūras oazi pašā Rīgas sirdī. Mūsu telpās tiek rīkoti dažāda veida, žanra un izmēra pasākumi. Tāpat mēs priecājamies paziņot, ka bez dzērieniem pie mums ir iespējams tagad pasūtīt arī uzkodas Jūsu pasākumam!

Ja esat ieinteresēti kādā no mūsu telpām (vai visām), droši rakstiet uz telpas@kanepes.lv, vai zvani Laurai uz +371 26630017. Biedrībām un jauniešiem piedāvājam 25% atlaidi telpu nomai, kā arī esam atvērti dažādiem sadarbības piedāvājumiem.

LIELĀ ZĀLE

2.stāvs

Piemērota konferenču, koncertu, meistarklašu, apmācību, korporatīvo un citu pasākumu rīkošanai. Ir skatuve. Lielo Zāli iespējams īrēt kopā ar Kamīnzāli, kurā atrodas bārs, kur iespējams pasniegt dzērienus un uzkodas pasākuma laikā.

Papildus piedāvājam mikrofonus, skaņas sistēmu, flīģelis Blüthner, prožektori/Led PAR, projektors ar ekrānu, flomāsteru tāfele. Ir iespēja pasūtīt siltos un aukstos dzērienus, kā arī uzkodas.

Ietilpība

  • Platība: 75 m2 (ieskaitot skatuvi 23 m2) + Kamīnzāle = 86 m2
  • Uzņemšana: līdz pat 100pers.
  • Sēdvietas: līdz 80 pers.

VIESISTABA

1.stāvs

Mājīga zāle, lieliski derēs diskusiju, meistarklašu, semināru, akustisko koncertu un citu pasākumu rīkošanai. Papildus piedāvājam mikrofonus, skaņas sistēmu, flīģelis Blüthner, prožektori/Led PAR, projektors ar ekrānu, flomāsteru tāfele. Ir iespēja pasūtīt siltos un aukstos dzērienus, kā arī uzkodas.

Ietilpība

  • Platība: 42 m2
  • Uzņemšana: līdz 35 – 40 pers.
  • Sēdvietas: līdz 30 – 35 pers.

! Darba dienās un Svētdienās telpu izīrējam līdz plkst.12:00 dienā.

KINO ZĀLE

2.stāvs

Mājīgs un intīms 35 vietu “arthouse” kinoteātris.

Ietilpība: 35 sēdvietas

DĀRZS

Mājīgs un mākslinieciski nepieradināts dārzs ar terasi pašā pilsētas centrā. Piemērots koncertiem, radošajām darbnīcām, kāzu un dzimšanas dienas pasākumiem, kā arī citām ballītēm. Ir iespēja pasūtīt siltos un aukstos dzērienus, kā arī uzkodas.

  • Platība: 150 m2
  • Uzņemšana: līdz 150 pers.

ATSAUKSMES NO KLIENTIEM

Par to, kā ir ar mums strādāt, vislabāk pastāstīs tie, kas pie mums jau ir ciemojušies!

*Kaņepes Kultūras centrs ir apolitisks un mīļi atsaka publiskos pasākumus politiskajām partijām. 

**Mēs esam par iecietību un sapratni tādēļ aicinām mūsu topošos klientus iepazīties ar KKc Ētikas Kodeksu un pārliecināties, ka pārstāvēta kompānija, organizācija vai asociācija to ievēro.