Telpas

Kaņepes Kultūras centra vēsturiskais nams ne velti tiek dēvēts par kultūras oāzi pilsētas centrā – mūsu telpās jau vairākus gadus tiek organizēti dažāda žanra, lieluma un tipa pasākumi. Tāpat ar prieku paziņojam, ka bez dzērieniem pie mums ir iespējams pasūtīt arī ēdienu savam pasākumam!

Ja mūsu telpas uzrunā arī Tevi un vēlies uzzināt vairāk par pasākumu organizēšanas iespējām, droši sazinies ar mums rakstot telpas@kanepes.lv, vai zvanot Dacei 26492225. Nevalstiskām organizācijām un jauniešiem piedāvājam 25% atlaidi, kā arī esam atvērti sadarbības piedāvājumiem.

LIELĀ ZĀLE

2. stāvs

Piemērota konferenču, koncertu, meistarklašu, apmācību, korporatīvo un citu pasākumu rīkošanai.  Ir skatuve. Lielo zāli iespējams īrēt kopā ar Kamīnzāli. Kamīnzālē var servēt dzērienus. Pasākuma vajadzībām piedāvājam tādu aprīkojumu kā mikrofoni, neatkarīgu skaņu sistēmu, flīģeli Blüthner, prožektorus/Led PAR, projektoru ar ekrānu un flomāsteru tāfeli. Iespēja pasūtīt siltos un aukstos dzērienus


Zāles ietilpība

  • Platība (ieskaitot skatuvi) 75 m2 + bāra telpa = 86 m2
  • Pieņemšana: līdz 100 personām
  • Sēdvietas: līdz 80 personām

 

KINO ZĀLE

2. stāvs

Mājīgs un intīms 35 sēdvietu kinoteātris.

Ietilpība: 35 sēdvietas

VIESISTABA

1. stāvs

Mājīga zāle, lieliski derēs diskusiju, meistarklašu, semināru, akustisko koncertu un citu pasākumu rīkošanai. Pasākuma vajadzībām piedāvājam tādu aprīkojumu kā mikrofonus, neatkarīgu skaņu sistēmu, klavieres, projektoru ar ekrānu un flomāsteru tāfeli. Ir iespēja pasūtīt siltos un aukstos dzērienus. Darba dienās viesistabu var izīrēt līdz plkst. 12.00


Zāles ietilpība

  • Platība: 42 m2
  • Pieņemšana: 35 – 40 personas
  • Sēdvietas: 30 – 35 personas

Darba dienās Viesistabas telpu izīrējam līdz plkst. 12.00.

DĀRZS

Mājīgs un mākslinieciski nepieradināts dārzs pašā pilsētas centrā. Pasākuma vajadzībām ir iespējams pasūtīt siltos, aukstos dzērienus un uzkodas.

  • Platība: 150 m2
  • Ietilpība: līdz 150 personām

*Kaņepes Kultūras centrs ir apolitisks un publiskus pasākumus politiskajām partijām (laipni) atsaka.
**Mēs esam par tolerantu un atsaucīgu sabiedrību, tāpēc jebkuru esošo un nākotnes telpu nomnieku lūgsim iepazīties  ar KKc ētikas kodeksu un pārliecināties par pārstāvētā uzņēmuma, organizācijas vai biedrības atbilstību tam.