Alberto

“Vairākas reizes ir bijis tā, ka man nav, kur pārnakšņot, tā nu es gulēju KKc. Man neizdevās uzstādīt modinātāju, tāpēc es gulēju lejasstāvā, gatavs acumirklī reaģēt, ja kaut kas notiek. Vienkārši noliku matraci telpas vidū, tas bija diezgan piemīlīgi."

Ieva

"Ieprecējos Kaņepēs un metos kopā ar vīru un vīra brāli veidot šo vietu.
Sanāca damn good! Laime pilnīga, ja blakus ir cilvēki ar līdzīgām vērtībām. Patīk radīt, ceļot un jogot."

Anna

"Kaņepes Kultūras centra burvība slēpjas dažādībā - cilvēkos, pasākumos, kolēģos, draugos, kino, terasē, lauvā. Esmu pārliecināta, ka šis nams pilnīgi noteikti ne tikai definē labāko no šī laika ēras, bet arī veido nākotni."

Aija

“Tas ir ļoti svarīgi – laiku pa laikam kļūt mazam, lai augtu liels....” I. Ziedonis

Kristaps

"Labdien! Es esmu Kristaps, protu uztaisīt trobeļus glāzītē un 3 jokus! Bildē neesmu saguris!"

Krista (Christ)

Pajautāju ģimenei citātu, kuru zem manas bildes ierakstīt KKc lapā. Viņi atbildēja: “#lolnauvērc”.

Kristaps

"KKc esmu audio inženieris. Patīk labvēlīga fortūna."

Laura

"Mūsu eņģeļi vienmēr ir kopā ar mums. Un tie bieži vien izmanto kāda cita lūpas, lai mums kaut ko pavēstītu..."

/ Paulu Koelju

Dāvis

"Esmu šīs ēkas Skolas ielā 15 kvēls pielūdzējs. KKc ir kā filma, kura nekad nebeidzas, jo visu laiku no jauna uzrodas brīnišķīgi personāži!"

Fazijs

Iepriekš man bija neērti smaidīt, kad satiku jaunus cilvēkus. Liels paldies KKc komandai un mūsu viesiem, jo tagad es smaidu pārāk daudz!"

Dace

"KKc ir vieta, kas sniedz man iedvesmu. Gan KKc kolektīvs, kolēģīši, gan mākslinieki, viesmākslinieki, gan apmeklētāji sniedz neatkārtojamas emocijas un pieredzi. Tā ir vieta, kur katra diena ir jauniem piedzīvojumiem pilna. Tā ir vieta, kur ikviens var justies kā mājās, un tieši tā es arī jūtos - nepiespiesta un gaiša atmosfēra, kur var tikt pie garšīgas limonādes un sajust vīraka smaržu."

Dita

"Esmu KKc, jo tā ir reti īsta vieta ar īstiem cilvēkiem."

Dāvis

"Visiem cilvēkiem vajadzētu dredus. Mazāk matu šampūna ķīmijas nonāktu dabā, mazāk saplīsušas matu gumijas mētātos notekās. Cilvēkiem būtu retāk jāapmeklē frizieri, līdz ar to visi būtu laimīgāki un zaļāki... daudz zaļāki,".

Agris

"Jau sperot pirmos soļus Mazās Kaņepes telpās, man bija skaidrs, ka tās būs manas otrās mājas. Un, ejot laikam, šī apziņa ir tikai augusi!
Man patīk kino, ēdiens, komiksi, ceļošana, smiekli, meditācija un stundām ilgas sarunas ar KKC bārmeņiem."

Roga

"Ir vienkārši prieks atrasties multikulturālā vidē un roku rokā strādāt ar radošiem cilvēkiem.
Un pats galvenais, šajā namā vienmēr jūtos kā mājās.
Priekā!"

Madara

"Esmu KKc, lai palīdzētu mūsu māju piepildīt ar kultūras pasākumiem, lai tos baudītu un reizēm, lai justos tur vairāk kā mājās, kā jebkur citur."

Valters

“Atnācu, ieraudzīju, paliku...līdz man piedāvāja darbu. Tagad strādāju un izbaudu!”

Lauma

"KKc ir tuvāk sirdij un tuvāk mājām. Šeit visi ir savējie un šeit ir otrās mājas. KKc taču nav nevienas vietas līdzīgas."

Louise

"Pirms es pametu Franciju lai pārvāktos uz šejieni, daudzi man bieži jautāja:" Kāpēc tu izvēlējies Rīgu?". Es neizvēlējos Rīgu, es izvēlējos KKc.

Intars

"Vienu dienu ieripoju KKC un līdz šodienai neesmu īsti izripojis ārā."

Maksimilians

"Kaņepe ir mans molberts."

Artūrs

"Esmu KKc, jo tas atgādina par laiku kā bezgalīgu un ciklisku variāciju virkni."

Satya

"KKc esmu meistars. Mīlu šo vietu, šo noskaņu, cilvēkus, mūziku un savu darbu. Vienmēr varu izpausties un būt es pats. Lūdzu, dodiet ziņu, ja jums ir kādi ierosinājumi ēkas uzlabošanai!"

Laurent

"Sirds, Prāts un Rokas".

Kaspars

“Uz Kaņepes Kultūras centru nenāk "parasti" cilvēki. Viņi ir ļoti dažādi, viņu viedokļi un nacionālās piederības atšķiras, bet viņi visi ir īpaši "KKc cilvēki". Te notiek nebeidzamas sarunas un diskusijas pat starp cilvēkiem, kas vēl pāris minūtes iepriekš bijuši pilnīgi svešinieki. Pat tie mani draugi, kas ir konservatīvi savos uzskatos, atnākot uz KKc, atveras diskusijai."

Monta

"Pēc pārdesmit gadiem uz KKc atsauksies kā uz vietu, kurā glāzes skandinājuši daudzi izcili un Latvijas kultūrtelpai svarīgi cilvēki. Tā ir bohēma, par kuru uz mums skaudīgi skatīsies mazmazbērni. Laikmeta vieta. Ģimene, kurai piederēt."

Mareks

Atsaucoties uz "maps" manā telefonā - KKc ir manas mājas.

Yuliya

"Es ierados KKc 2016. gadā un vēl joprojām nespēju to pamest. Reizēm es iesaistos kaut kādos projektos, reizēm griežu burkānus, reizēm vienkārši te dzīvojos. Man patīk sarunāties ar svešiniekiem, nokļūt vietās, kur nekad neesmu bijusi iepriekš un malkot labu vīnu. Man patīko dejot un vērot skaistas lietas. Man patīk māksla un patīk klīst vienai pa muzeju."

Laura

"Ir patīkami būt starp līdzīgi domājošiem un strādāt nepiespiestā, radošā vidē."

Ance

"Enerģija. Visam tā ir. Man patīk KKc enerģija. Katrs cilvēks ir kā skolotājs, tikai jāgrib un jāprot ieklausīties. KKc noteikti ir vieta, kas palīdz cilvēkos nest vēsti par to, cik mēs katrs esam unikāls un skaists.

Man patīk tā augstā frekvence, ko iegūst, darot ko patīkamu vai vienkārši iekšēju vai ārēju apstākļu ietekmē.

Ejiet biežāk dabā."

Lučana

"KKc es nokļuvu patiesībā diezgan spontāni - pirms diviem gadiem nolēmu pārbaudīt savu veiksmi, piesakoties kļūt par KKc fotogrāfi. Atnācu, parunāju un esmu te joprojām. Man patīk fotogrāfēt, apmeklēt foršus koncertus, braukt ar velosipēdu un būt mežā."

Ričards

"Kad es pārcēlos uz Rīgu, es pilnīgi nejauši iestrēgu šajā vietā un netiku prom, iespējams, kaut kāda nozīme tajā visā ir tam, ka es dzīvoju 100 metru attālumā no KKc, vai arī tam, ka reizēm es fotografēju KKc pasākumus; pavisam noteikti šeit ir kaut kas tāds, kas liek te būt."

Aigars

"Rosa mūžam."

Edgars

"Kopā ar brāli un sievu nodibinājām KKc. Esmu pārliecināts, ka, pareizi nomērķējot, vienmēr var trāpīt. Man patīk mana sieva, bērni, radi, draugi, auto, sports, Porziņģis, cipari, bizness un politika."

Patrīcija

"KKc esmu, lai iepriecinātu apmeklētājus ar dzērieniem. Patīk priecāties. Priekā!"

Beatrice

"Man negaršo banāni, nepatīk tārpi un nepatiesi cilvēki.
Bet KKc bija milestība no pirmā acu skatiena! Mūs saveda kopā kopējs draugs - tas notika pirms pāris gadiem, bet KKc vienmēr kaut kā "uzpeldēja" atpakaļ. No sākuma šeit biju kā apmeklētājs, tagad - daļa no kultūras programmas veidotājiem KKc."

Normunds

"Esmu šeit, jo bārā ir, ko darīt. Ģimene, draugi liek mosties, mūzika, bungas, kaķis neļauj aizmigt."