Kristaps

"KKc esmu audio inženieris. Patīk labvēlīga fortūna."

Anna

"Jo man patīk KKc."

Lučana

"KKc es nokļuvu patiesībā diezgan spontāni - pirms diviem gadiem nolēmu pārbaudīt savu veiksmi, piesakoties kļūt par KKc fotogrāfi. Atnācu, parunāju un esmu te joprojām. Man patīk fotogrāfēt, apmeklēt foršus koncertus, braukt ar velosipēdu un būt mežā."

Brigita

"Uz KKc mani atveda deja, bet palieku, šķiet, lai iemācītos brīvību un paļaušanos. Izaicinoši un nomierinoši. Un patīk."

Ieva

"Ieprecējos Kaņepēs un metos kopā ar vīru un vīra brāli veidot šo vietu.
Sanāca damn good! Laime pilnīga, ja blakus ir cilvēki ar līdzīgām vērtībām. Patīk radīt, ceļot un jogot."

Monta

"Pēc pārdesmit gadiem uz KKc atsauksies kā uz vietu, kurā glāzes skandinājuši daudzi izcili un Latvijas kultūrtelpai svarīgi cilvēki. Tā ir bohēma, par kuru uz mums skaudīgi skatīsies mazmazbērni. Laikmeta vieta. Ģimene, kurai piederēt."

Agne

Šī vieta ir daļa no manis. Savos studentu gados es šeit mācījos (Jāzepa Mediņa mūzikas skola), tad es šeit ballējos (KKc), jo sajūta ikreiz bija tāda, it kā atpūstos ar draugiem savā viesistabā. Tagad es šeit strādāju - lai saglabātu šo mistiski skaisto ēku. Esmu ļoti priecīga par šo vietu, pieredzi un cilvēkiem.

Laura

"Ir patīkami būt starp līdzīgi domājošiem un strādāt nepiespiestā, radošā vidē."

Patrīcija

"KKc esmu, lai iepriecinātu apmeklētājus ar dzērieniem. Patīk priecāties. Priekā!"

Kaija

“Man ir spēcīga vēlme būt daļai no tā draugu bariņa, kas Rīgā atstāj nedzēšamas pēdas kultūras lauciņā."

Dace

"KKc ir vieta, kas sniedz man iedvesmu. Gan KKc kolektīvs, kolēģīši, gan mākslinieki, viesmākslinieki, gan apmeklētāji sniedz neatkārtojamas emocijas un pieredzi. Tā ir vieta, kur katra diena ir jauniem piedzīvojumiem pilna. Tā ir vieta, kur ikviens var justies kā mājās, un tieši tā es arī jūtos - nepiespiesta un gaiša atmosfēra, kur var tikt pie garšīgas limonādes un sajust vīraka smaržu."

Ričards

"Kad es pārcēlos uz Rīgu, es pilnīgi nejauši iestrēgu šajā vietā un netiku prom, iespējams, kaut kāda nozīme tajā visā ir tam, ka es dzīvoju 100 metru attālumā no KKc, vai arī tam, ka reizēm es fotografēju KKc pasākumus; pavisam noteikti šeit ir kaut kas tāds, kas liek te būt."

Edgars

"Kopā ar brāli un sievu nodibinājām KKc. Esmu pārliecināts, ka, pareizi nomērķējot, vienmēr var trāpīt. Man patīk mana sieva, bērni, radi, draugi, auto, sports, Porziņģis, cipari, bizness un politika."

Dāvis

"Esmu šīs ēkas Skolas ielā 15 kvēls pielūdzējs. KKc ir kā filma, kura nekad nebeidzas, jo visu laiku no jauna uzrodas brīnišķīgi personāži!"

Dita

"Esmu KKc, jo man patīk tā sajūta, šeit esot."

Max

I am an EVS volunteer and a person with many different interests which range from art, design, architecture, math to computer programming, photography and film. I get inspired by creative people and love to work with and learn from them.

Lauma

"KKc ir tuvāk sirdij un tuvāk mājām. Šeit visi ir savējie un šeit ir otrās mājas. KKc taču nav nevienas vietas līdzīgas."

Alberto

“Vairākas reizes ir bijis tā, ka man nav, kur pārnakšņot, tā nu es gulēju KKc. Man neizdevās uzstādīt modinātāju, tāpēc es gulēju lejasstāvā, gatavs acumirklī reaģēt, ja kaut kas notiek. Vienkārši noliku matraci telpas vidū, tas bija diezgan piemīlīgi."

Artūrs

"Esmu KKc, jo tas atgādina par laiku kā bezgalīgu un ciklisku variāciju virkni."

Yuliya

"Es ierados KKc 2016. gadā un vēl joprojām nespēju to pamest. Reizēm es iesaistos kaut kādos projektos, reizēm griežu burkānus, reizēm vienkārši te dzīvojos. Man patīk sarunāties ar svešiniekiem, nokļūt vietās, kur nekad neesmu bijusi iepriekš un malkot labu vīnu. Man patīko dejot un vērot skaistas lietas. Man patīk māksla un patīk klīst vienai pa muzeju."

Maksis

"Kaņepe ir mans molberts."

Normunds

"Esmu šeit, jo bārā ir, ko darīt. Ģimene, draugi liek mosties, mūzika, bungas, kaķis neļauj aizmigt."

Agris

"Jau sperot pirmos soļus Mazās Kaņepes telpās, man bija skaidrs, ka tās būs manas otrās mājas. Un, ejot laikam, šī apziņa ir tikai augusi!
Man patīk kino, ēdiens, komiksi, ceļošana, smiekli, meditācija un stundām ilgas sarunas ar KKC bārmeņiem."

Ance

"Enerģija. Visam tā ir. Man patīk KKc enerģija. Katrs cilvēks ir kā skolotājs, tikai jāgrib un jāprot ieklausīties. KKc noteikti ir vieta, kas palīdz cilvēkos nest vēsti par to, cik mēs katrs esam unikāls un skaists.

Man patīk tā augstā frekvence, ko iegūst, darot ko patīkamu vai vienkārši iekšēju vai ārēju apstākļu ietekmē.

Ejiet biežāk dabā."

Mārtiņš

"Vai man obligāti jābūt tajā mājas lapā?"

Miks

“KKc nav sienas, tie ir cilvēki.”

Aigars

"Rosa mūžam."

Satya

"KKc esmu meistars. Mīlu šo vietu, šo noskaņu, cilvēkus, mūziku un savu darbu. Vienmēr varu izpausties un būt es pats. Lūdzu, dodiet ziņu, ja jums ir kādi ierosinājumi ēkas uzlabošanai!"

Kristīne

"Esmu kultūras programmas koordinatore. Kaņepe ir vieta, kur izrauties no paredzamā, vieta, kur atklāt ko jaunu par sevi un vieta, kur atcerēties, ka pasaule ir daudz interesantāka, ja ļaujam mainīties sev un citiem."

Laurent

"Sirds, Prāts un Rokas".

Kaspars

“Uz Kaņepes Kultūras centru nenāk "parasti" cilvēki. Viņi ir ļoti dažādi, viņu viedokļi un nacionālās piederības atšķiras, bet viņi visi ir īpaši "KKc cilvēki". Te notiek nebeidzamas sarunas un diskusijas pat starp cilvēkiem, kas vēl pāris minūtes iepriekš bijuši pilnīgi svešinieki. Pat tie mani draugi, kas ir konservatīvi savos uzskatos, atnākot uz KKc, atveras diskusijai."

Anna

"KKc burvība slēpjas tās dažādībā - cilvēkos, pasākumos, brīnumos un kultūrā. Esmu pārliecināta, ka šis nams pilnīgi noteikti ne tikai definē ēru, bet arī veido nākotni."

Marie-Laure

A very enthusiastic person, fueled by good music, art & beers. The best audience for your crazy ideas.