Edgars

"Kopā ar brāli un sievu nodibinājām KKc. Esmu pārliecināts, ka, pareizi nomērķējot, vienmēr var trāpīt. Man patīk mana sieva, bērni, radi, draugi, auto, sports, Porziņģis, cipari, bizness un politika."

Agris

"Jau sperot pirmos soļus Mazās Kaņepes telpās, man bija skaidrs, ka tās būs manas otrās mājas. Un, ejot laikam, šī apziņa ir tikai augusi!
Man patīk kino, ēdiens, komiksi, ceļošana, smiekli, meditācija un stundām ilgas sarunas ar KKC bārmeņiem."

Dace

"KKc ir vieta, kas sniedz man iedvesmu. Gan KKc kolektīvs, kolēģīši, gan mākslinieki, viesmākslinieki, gan apmeklētāji sniedz neatkārtojamas emocijas un pieredzi. Tā ir vieta, kur katra diena ir jauniem piedzīvojumiem pilna. Tā ir vieta, kur ikviens var justies kā mājās, un tieši tā es arī jūtos - nepiespiesta un gaiša atmosfēra, kur var tikt pie garšīgas limonādes un sajust vīraka smaržu."

Anna

"Kaņepes Kultūras centra burvība slēpjas dažādībā - cilvēkos, pasākumos, kolēģos, draugos, kino, terasē, lauvā. Esmu pārliecināta, ka šis nams pilnīgi noteikti ne tikai definē labāko no šī laika ēras, bet arī veido nākotni."

Yuliya

"Es ierados KKc 2016. gadā un vēl joprojām nespēju to pamest. Reizēm es iesaistos kaut kādos projektos, reizēm griežu burkānus, reizēm vienkārši te dzīvojos. Man patīk sarunāties ar svešiniekiem, nokļūt vietās, kur nekad neesmu bijusi iepriekš un malkot labu vīnu. Man patīko dejot un vērot skaistas lietas. Man patīk māksla un patīk klīst vienai pa muzeju."

Lauma

"KKc ir tuvāk sirdij un tuvāk mājām. Šeit visi ir savējie un šeit ir otrās mājas. KKc taču nav nevienas vietas līdzīgas."

Madara

"Esmu KKc, lai palīdzētu mūsu māju piepildīt ar kultūras pasākumiem, lai tos baudītu un reizēm, lai justos tur vairāk kā mājās, kā jebkur citur."

Kaija

“Man ir spēcīga vēlme būt daļai no tā draugu bariņa, kas Rīgā atstāj nedzēšamas pēdas kultūras lauciņā."

Patrīcija

"KKc esmu, lai iepriecinātu apmeklētājus ar dzērieniem. Patīk priecāties. Priekā!"

Laura

"Ir patīkami būt starp līdzīgi domājošiem un strādāt nepiespiestā, radošā vidē."

Alberto

“Vairākas reizes ir bijis tā, ka man nav, kur pārnakšņot, tā nu es gulēju KKc. Man neizdevās uzstādīt modinātāju, tāpēc es gulēju lejasstāvā, gatavs acumirklī reaģēt, ja kaut kas notiek. Vienkārši noliku matraci telpas vidū, tas bija diezgan piemīlīgi."

Aigars

"Rosa mūžam."

Maksimilians

"Kaņepe ir mans molberts."

Ance

"Enerģija. Visam tā ir. Man patīk KKc enerģija. Katrs cilvēks ir kā skolotājs, tikai jāgrib un jāprot ieklausīties. KKc noteikti ir vieta, kas palīdz cilvēkos nest vēsti par to, cik mēs katrs esam unikāls un skaists.

Man patīk tā augstā frekvence, ko iegūst, darot ko patīkamu vai vienkārši iekšēju vai ārēju apstākļu ietekmē.

Ejiet biežāk dabā."

Satya

"KKc esmu meistars. Mīlu šo vietu, šo noskaņu, cilvēkus, mūziku un savu darbu. Vienmēr varu izpausties un būt es pats. Lūdzu, dodiet ziņu, ja jums ir kādi ierosinājumi ēkas uzlabošanai!"

Monta

"Pēc pārdesmit gadiem uz KKc atsauksies kā uz vietu, kurā glāzes skandinājuši daudzi izcili un Latvijas kultūrtelpai svarīgi cilvēki. Tā ir bohēma, par kuru uz mums skaudīgi skatīsies mazmazbērni. Laikmeta vieta. Ģimene, kurai piederēt."

Dāvis

"Esmu šīs ēkas Skolas ielā 15 kvēls pielūdzējs. KKc ir kā filma, kura nekad nebeidzas, jo visu laiku no jauna uzrodas brīnišķīgi personāži!"

Normunds

"Esmu šeit, jo bārā ir, ko darīt. Ģimene, draugi liek mosties, mūzika, bungas, kaķis neļauj aizmigt."

Ričards

"Kad es pārcēlos uz Rīgu, es pilnīgi nejauši iestrēgu šajā vietā un netiku prom, iespējams, kaut kāda nozīme tajā visā ir tam, ka es dzīvoju 100 metru attālumā no KKc, vai arī tam, ka reizēm es fotografēju KKc pasākumus; pavisam noteikti šeit ir kaut kas tāds, kas liek te būt."

Kristaps

"KKc esmu audio inženieris. Patīk labvēlīga fortūna."

Lučana

"KKc es nokļuvu patiesībā diezgan spontāni - pirms diviem gadiem nolēmu pārbaudīt savu veiksmi, piesakoties kļūt par KKc fotogrāfi. Atnācu, parunāju un esmu te joprojām. Man patīk fotogrāfēt, apmeklēt foršus koncertus, braukt ar velosipēdu un būt mežā."

Brigita

"Uz KKc mani atveda deja, bet palieku, šķiet, lai iemācītos brīvību un paļaušanos. Izaicinoši un nomierinoši. Un patīk."

Laurent

"Sirds, Prāts un Rokas".

Ieva

"Ieprecējos Kaņepēs un metos kopā ar vīru un vīra brāli veidot šo vietu.
Sanāca damn good! Laime pilnīga, ja blakus ir cilvēki ar līdzīgām vērtībām. Patīk radīt, ceļot un jogot."

Artūrs

"Esmu KKc, jo tas atgādina par laiku kā bezgalīgu un ciklisku variāciju virkni."

Kaspars

“Uz Kaņepes Kultūras centru nenāk "parasti" cilvēki. Viņi ir ļoti dažādi, viņu viedokļi un nacionālās piederības atšķiras, bet viņi visi ir īpaši "KKc cilvēki". Te notiek nebeidzamas sarunas un diskusijas pat starp cilvēkiem, kas vēl pāris minūtes iepriekš bijuši pilnīgi svešinieki. Pat tie mani draugi, kas ir konservatīvi savos uzskatos, atnākot uz KKc, atveras diskusijai."

Dita

"Esmu KKc, jo man patīk tā sajūta, šeit esot."