,

Visvaldis. Kāda pianista kapela: Metjū Šips

03.03.21 @ 19.00

Šajā vakarā Visvaldis klausīsies par frīdžeza milzi dēvēto Metjū Šipsu (Matthew Shipp).
Šips klavieres sācis spēlēt sešu gadu vecumā, bet, pirms klavierspēle kļuva par iztikas avotu, viņš strādāja grāmatveikalā par palīgu. Pēc tam, kad viņu atlaida no darba, viņš zvērēja nekad vairs nestrādāt “dienas darbu”. Sākotnēji Šips visaktīvāk eksperimentēja ar frīdžezu, bet gadu laikā ir žanru ziņā paplašinājies un pieskāries arī klasikajai mūzikai, hiphopam un elektroniskajai mūzikai.
Nenoliedzama oriģinalitāte, atpazīstams stils un “ģēnijs” ir tikai pāris mūzikas kritiķu apzīmējumi. Pieslēdzies un baudi.
Visvaldis (1954) ir zinošs mūzikas baudītājs uz kura gaumi var un vajag paļauties, kurš katru trešdienu piedāvā ieskatu savā plašajā mūzikas pasaulē. Tajā ir jūtamas elektroniskās, džeza un eklektiskās vēsmas. Dažreiz suņi rej un vecākiem būtu jāslēpj savi bērni.
☁️ Lai atbalstītu Kaņepes Kultūras centra komandu, māksliniekus, un mēs varētu turpināt veidot visiem brīvi pieejamu tiešraižu programmu, aicinām doties uz Patreon http://www.patreon.com/kanepeskc un iegādāties abonementu 5, 10 vai 15 eiro vērtībā. Par iegūtajiem līdzekļiem nodrošinām tiešraides kvalitāti un nepieciešamo tehnisko aprīkojumu. Ekskluzīvi Patreon abonementiem piedāvājam iespēju noskatīties video ierakstus augstā kvalitātē arī pēc tiešraides. Paldies!
***
On this evening Visvaldis will listen to a master in free jazz Matthew Shipp.
Shipp started playing piano at the age of six, but before he became a musician he worked in a bookstore as an assistant. After he was fired, he vowed never to work a “day job” again. He was initially most active in free jazz but has since branched out, notably exploring music that touches on contemporary classical, hip hop, and electronica.
Recognizable style, stunning in originality, genius – those are just a few reviews by music critics.
Visvaldis (1954) is a wise music admirer whose taste we can rely on and who likes to share his knowledge. Weekly on Wednesdays offering a glimpse into his wide musical taste from all around the globe focused on what could be called jazz, electronic and eclectic vibes. Sometimes dogs are barking and parents should hide their children.

☁️ To support Kaņepes Kultūras centrs team, the performing artists, and so that we can continue creating free live broadcasts available for everyone, we invite you to go to Patreon http://www.patreon.com/kanepeskc and purchase a subscription worth €5, €10 or €15. Raised funds will ensure that we keep the quality of any live broadcast and cover monthly technical equipment costs. Exclusively for Patreon subscribers, we are providing high-quality video recordings after live broadcasts that are available to watch at any time.

See LessEvent Details