,

VISVALDIS / BALLADS AT THE END OF TIME

01.01.70 @ 19.00

Itāļu ietekmīgais laikraksts Repubblica kādā brīdī nolēma Itālijas premjerministru B. vairs nesaukt pilnā vārdā, bet izmantot tikai vienu burtu vai arī viņu dēvēja par misteru Banānu. Iespējams tāpēc jau pavisam drīz B. pazuda no politiskās skatuves.

Līdzīgi Visvaldis “tā, ko nesauc vārdā” iespaidā ir sēdējis trīs mēnešus būrī piesiets pie ķēdes. TAGAD, nākošajā dienā pēc laiku beigām, viņš ir nolēmis iznākt ielās, un parasto divu stundu vietā, mūs priecēs ar trīs stundu garu setu.
Skanēs kompozīcijas no Boriss Kovača albumiem “Pēdējais Balkānu Tango: Apokaliptiska deju ballīte” (Last Balkan Tango: An Apocalyptic Dance Party”, kā arī “Balādes no Laiku beigām”(“Ballads at the End of Time”), kā arī daudz kas cits.

Kaņepes Kultūras centrs atgādina, ka republikā vēl ir noteikts ārkārtējais stāvoklis, un tas nozīmē, ka ir jāievēro distancēšanās pasākumi, tāpēc šoreiz vietu skaits ir stingri ierobežots, nāciet pārīšos, tāpēc iegādājies biļeti TAGAD un atbalsti cienījamo mākslinieku. Starp citu, šis ir Kaņepes Kultūras centra pirmais publiskais pasākums pēc tā, ko labāk nesauksim vārdā – varbūt vēl ņems un pazudīs.

Ieeja 3 Eur
Trešdien, KKc terase, 19:00 – 22:00Event Details