,

Viesistabas mūzika // Visvaldis par spāņu kontrabasu

21.03.18 @ 20.00

Katru Trešdienas vakaru Visvaldis spēlē īpaši atlasītu mūziku par kādu tēmu. Šoreiz mūzikas stāsts būs par straujo un ekspresīvo spāņu kontrabasu.

Spāņu kontrabasists Renaud Garcia-Fons saukts arī par “kontrabasa Paganini” savas mūzikas studijas agrā bērnībā sāka ar klavierēm. 16 gadu vecumā viņš pievērsās kontrabasam. Lai arī instruments pārsvarā ir sastopams dažādos, piemēram, klasiskās un jazz mūzikas sastāvos, šoreiz klausīsimies Garcia-Fons solo izpildījumu (dažos gadījumos kontrabasam pievienosies arī citi instrumenti kā ģitāra, lauta, flauta, trombons un akordeons).

Visvaldis ir zinošs mūzikas baudītājs, uz kura gaumi var un vajag paļauties un kuram patīk dalīties ar savām zināšanām.

Ieeja: bez maksas
———————————————————–
Every Wednesday evening we have a plesure to listen to special play list from Visvaldis. This weeks music story is going to be about spanish double bass.

The Spanish double bass player Renaud Garcia-Background, also called “the Paganini of double bass” began with the piano in early childhood. At the age of 16, he turned to the double bass. Although double bass is a standard member of clasical, jazz, rock and roll, folm music, we will be listening to the Garcia-Fons solo performance this time (in some cases other instruments such as guitar, lute, flute, thrombon and accordiion will join).

Visvaldis – wise music admirer who’s taste we can rely on and who likes to share his knowledge.

Entrance: free of chargeEvent Details