,

Viesistabas koncerts // Anneli Arro

10.05.17 @ 20.00

Igauņu izcelsmes Latvijā dzimusī Anneli Arro, kas spēlē bungas-perkusijas arī
latviešu indie-pop grupā Sus Dungo, sadarbībā ar Tomu Taukuli izdevusi savu
pirmo solo albumu “Lucas” (2016). Anneli Arro mūzikā ir vienkāršība, patiesums, melodisks vijīgums un maigums. Dziesmas ir mirklīgas kompozīcijas balsij un instrumentam, kurās apdomāties un būt.

Pēc ilgāka klusuma brīža tuvā viesistabas formātā būs iespēja dzirdēt Anneli Arro sacerētas un izpildītas kompozīcijas. Koncertā ar elektrisko ģitāru pievienosies Toms Taukulis.

“Vēlos jūs aicināt uz vakaru pavasara. Vai meklējot kādu īpašu iemeslu koncerta apmeklējumam vai nemeklējot nemaz. Bet ar iekšēju mieru apsēsties, klausīties un baudīt mirkli.” Anneli Arro

Anneli Arro (vokāls, ģitāra, klavieres)
Toms Taukulis (elektriskā ģitāra)

– – –

Born in Latvia, Anneli Arro is of Estonian origin. She is also a drummer-percussionist in Latvian indie-pop band Sus Dungo. Anneli Arro in cooperation with Toms Taukulis released her first solo album ‘Lucas’ (2016). Simplicity, sincerity, harmony and tenderness describe her music. The songs are compositions of the moment in which to reflect and be.
After a moment of silence Anneli Arro will perform her original compositions in a close living-room format concert. Toms Taukulis will join the concert with an electric guitar.
“I wish to invite you to an evening of spring. Whether seeking a special reason to come or not seeking any at all. But with inner peace sit down, listen and enjoy the moment. ” Anneli Arro
Anneli Arro (voice, guitar, piano)
Toms Taukulis (electric guitar)

Album:
https://anneliarro.bandcamp.com/releases

Facebook:
https://www.facebook.com/anneli.arro.music/?hc_ref=SEARCH&fref=nfEvent Details