,

Velo Spēle // Minies pēc kultūras

04.05.19 @ 13.00

Minies pēc kultūras” ir radoša un aktīva spēle, kura tiek organizēta jau piekto gadu! Tās mērķis ir ne tikai patīkami un aktīvi pavadīt laiku, risinot dažādus atjautības uzdevumus un ar velosipēdu apmeklējot kontrolpunktus, bet arī atklāt jaunas ar kultūru saistītas vietas Rīgā.
Spēlē piedalās 3-4 cilvēku komandas, un spēle ilgst ne ilgāk kā 4 stundas, kuru laikā komandām ir jāatrisina 20 āķīgi uzdevumi un jāapmeklē 20 kontrolpunkti. Spēles starta un finiša vieta ir “Kaņepes Kultūras centrs”, Skolas ielā 15.

Sākot spēli, komandas saņem spēles komplektu ar vairākiem uzdevumiem. Katra uzdevuma atrisinājums ir kontrolpunkts – kāda ar kultūru saistīta vieta Rīgā, uz kuru komandām ir jādodas. Komandām pēc iespējas īsākā laikā ir jāatrisina (pēc iespējas vairāk) uzdevumi, un jāapmeklē (pēc iespējas vairāk) kontrolpunktu. Katrā kontrolpunktā komandām ir jāatrod vai arī no organizatoriem jāsaņem kods, kas apliecina, ka uzdevums ir izpildīts pareizi. Spēlē uzvar tā komanda, kura īsākajā laikā ir pareizi atrisinājusi visvairāk uzdevumu.

Lai piedalītos spēlē, komandām ir nepieciešami velosipēdi, papīrs un rakstāmais uzdevumu risināšanai, kā arī tālrunis vai planšetdators ar interneta pieslēgumu informācijas meklēšanai, maršrutēšanai un saziņai ar spēles vadītāju.

Pulcēšanās no plkst. 13.00
Sākums 14.00, Kaņepes Kultūras centrs
Balvā: balva

Balvu update:
1) Katrs no grupas dalībniekiem iegūs biļeti uz kosmisko salidojumu Jūlijā jeb Festivāls Komēta 2019!
2) ..

Lūdzam reģistrēties sacensībām līdz 2. Maijam, https://ej.uz/Minies2019. Dalības maksa komandai – 5 EUREvent Details