,

Velo Kino // Īsfilmu izlase

30.04.17 @ 18.00

Arī šogad Rīgas Velo Nedēļas ietvaros rādīsim dažādu garumu un stilu filmas par un ap velosipēdu. Velosipēds kā instruments, kā sabiedrotais, kā brīvības iemiesojums un kā dzīves stils. Vietējās un ārzemju filmās ritenis atradīsies, gan kameras vienā, gan arī otrā pusē, iedzīvinot tā daudzpusīgo un mobilo dabu.

Programmā:

“Viņas”
“Dokumentālā īsfilma “Viņas” ir iedvesmojošs stāsts par jaunām sievietēm, kuras uzdrīkstas, ne tikai runāt, bet pierādīt sevi ar darbībām. Pierādīt, ne citiem, bet sev. Caurvijoties skaistam vasaras piedzīvojumam, viņas uzdrīkstas darīt to, ko vairums nedarītu, to, ko, iespējams, nav pieņemts darīt. Stāsts ir par sievietēm, kuru šķietami trauslie ķermeņi slēpj sevī spēku, drosmi, ziņkāri, pat spītību, kas ir dzinulis dzīvei. Šis stāsts ir par Viņām, kas uzdrīkstas.”

Režisore: Linda Jakubone (LV)
https://www.facebook.com/www.shefix.eu/?fref=ts

“Mianzi- My Legs my gear” (Vācija)
Izmantojot estētiskas ainas, filma atspoguļo Berlīnes velo braukšanas ikonas Mianzi Rei, personīgo ikdienu. Bijusī tetovējumu modele dzīvo savā kaislībā uz fiksīšiem un šosejas divriteņiem. Seksīga un ar stilu! Mierīgas monohromās ainavas sniedz mazu ieskatu, Berlīnes velo ainā.
https://www.facebook.com/coloradomedia/

“Havana Bikes” (Kuba)
Īss ieskats Kubas velo kultūrā un to meistaru nozīmē Havanā. Iepazīstam gan braucējus, gan pašus meistarus.
https://www.facebook.com/kaurimultimedia/?fref=ts

“Delivery” (ASV)
Bilam ir 52 gadi, `meža veča` bārda un Bruklinā, braucot uz `fiksīša` viņš piegādā picas. Cauri dažādiem pavērsieniem un notikumiem, “Delivery” iepazīstina ar intriģējošu vīrieti, kurš steidzas piegādāt ēdienu līdz jūsu durvīm, kamēr tas vēl ir svaigs un karsts.
http://www.noweather.com/

Ieeja bez maksas.

Also this year during the Riga Bike week, we are going to show different style and length movies all around and about our bicycles. Bicycle as an instrument, as a comrade, as an embodyment of freedom, and as a life style. The bike will appear in front and behind the camera, displaying its versatile and mobile nature.

“Herself”
The documentary short film “Herself” is an inspiring story about the young women who dare to not only talk, but to prove themselves through actions. Prove not to the others, but to themselves. During the beatiful summer adventure, they dare to do something what majority wouldn`t, something what is probably not a usual thing. The story is about women whose seemingly fragile bodies are carring power, courage, curiosity and even stubbornes which is like a driving force of life. This is a story about them (Herself), who dare.
Director: Linda Jakubone ( LV)
https://www.facebook.com/www.shefix.eu/?fref=ts

“Mianzi- My Legs my gear” (Germany)
The film “Mianzi Rei – My Legs My Gears” is using aesthetic images to show insights into the life of Berlin cycling icon Mianzi Rei. The ex-tattoo model lives for her passion on fixed gear and road bikes. Sexy and with style! Soothing monochrome images give a glimpse into Berlins cycling scene.
https://www.facebook.com/coloradomedia/

“Havana Bikes” (Cuba)
A brief insight into Cuban bicycle culture and the importance of bike mechanics in Havana as we come across both riders and repairmen.
“Berlin to Prague without a Map” (Germany)
In time where everyone plans their rides weeks before and shares them afterwards on online platforms… Stefan and Max from 8bar bikes thought it is time to go back to the roots and explore a bit more!
https://www.facebook.com/kaurimultimedia/?fref=ts

“Delivery” (USA)
Bill’s fifty-two years old, has a mountain man beard, and delivers pizza on a fixie in Brooklyn. Over the course of several shifts, DELIVERY unveils an intriguing man rushing food to your door while it’s still hot and fresh.
http://www.noweather.com/

Entrance: FreeEvent Details