,

Vai vecās problēmas var risināt ar vecu domāšanu?

19.02.20 @ 18.30

Jauniešu* diskusiju vakari.

Vai esam #sistēmas varā vai tā ir mūsu?
Ko nozīmē #jauna #domāšana?
Vai tiešām #kapitālisms ir labākais ko esam izdomājuši?

📢Mūsu diskusijas vakara uzaicinātais viesis šoreiz ir domātāja, daudzu grāmatu tulkotāja, autore, filozofe un unikāla personība – Jūlija Dobrovoļska.

Neizbēgama kapitālismā problēma ir ‘bagātie kļūst bagātāki, taču nabagie nabagāki’. Šobrīd jau ceturtdaļa Latvijas iedzīvotāju dzīvo zem nabadzības sliekšņa un lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju ir tuvu tam, tikai daži procenti ir tiešām pārtikuši. Uz ‘dabiskās konkurences pamata’ lielie uzņēmumi apēd mazos un ģimenes uzņēmumus, šādā veidā laupot mums iespēju izvēlēties un piespiežot mums būt atkarīgiem no milzīgajām korporācijām, kas veikli manipulē ar mums, izmantojot dažādus mārketinga instrumentus, nodarot kaitējumu gan mums, gan dabai, lielās naudas vārdā.

Taču mēs katru dienu ceļamies un radām šo sistēmu no jauna. Ko varam darīt?

*jaunieši 15-30g. v.
Pasākums sākas 19:00
IEEJA BEZ MASKAS!

Jebkurš cilvēks šajā pasaulē ir radīts ar savu iekšējo unikālo potenciālu, lai realizētu sevi un dāvātu to pasaulei. Tikai atklājot, apzinoties un pilnveidojot savu potenciālu, tiek atklāta patiesā dzīves jēga. Mēs visi esam dažādi un dažādi redzam šo pasauli.
Jauniešu diskusiju vakari piedāvā kopīgi tikties un runāt par dažādām, pasaulē svarīgām tēmām, lai dalīties uzskatos, iedvesmoties, un stiprināt savu viedokli. Šī ir fantastiska iespēja iepazīties ar citiem mērķtiecīgiem un domājošiem jauniešiem. Paplašinisavu redzes loku, un labi pavadi laiku.

Jauniešu biedrība Momentum LatviaEvent Details