,

Tttrrrīīīsss. Dzejas pasākums

09.03.21 @ 19.00

Dzejas pasākums tiešsaistē Tttrrrīīīsss, kura nosaukumā apvienots tas, ka tajā piedalīsies trīs dzejnieces – Anna Auziņa, Marija Luīze Meļķe, Inga Gaile, kā arī tas, ka viņu lasītie darbi atklāj kaut ko par to matēriju, kas nav tik viegli notverama un racionalizējama, par to notikumu, atmosfēru, laiktelpu, kas trīs pirms izteiktā vārda.

Anna Auziņa ir viena no vidējās paaudzes spožākajām Latvijas dzejniecēm un dzejniekiem. Viņas grāmata Annas pūra govs atklāj jaunas formas iespējas dzejā un jaunas iespējas uz emocionālu un garīgu izlīgumu mūsu sašķeltajā pasaulē. Anna Auziņa ir arī pasniedzēja Kultūras Akadēmijā, dzejas recenzente un drīzumā gaidāma viņas debija prozā. Viņai ir iznākuši dzejas krājumi Atšķirtie dārzi, Slēpotāji bučojas sniegā, Es izskatījos laimīga un Annas pūra govs.

Marija Luīze Meļķe ir jaunākās paaudzes dzejniece, kuras novērotājas spējas un jūtīgums veido jaunu, maigi skarbu dzejas valodu, kurā pašironija ir kā tilts uz vārdos neaprakstāmo. Marija Luīze Meļķe šobrīd strādā pie sava debijas dzejas krājuma.

Inga Gaile ir dzejniece un prozaiķe, kuras sestais dzejoļu krājums Lieldienas iznāca 2018. gadā un, kura šobrīd strādā pie jaunākā dzejoļu krājuma Nakts. Ingas Gaile savos darbos nereti runā par sociāli neērtām tēmām. Viņa ir arī prozas darbu Stikli, Neredzamie, Skaistās un Rakstītāja autore. Dažreiz piedalās Sieviešu stendapā.

Plakāta autore Marija Luīze Meļķe.Event Details