,

The True Cost / Patiesā Cena

01.01.70 @ 17.30

[ad_1]

This is a story about clothing! It’s about the clothes we wear, the people who make them, and the impact the industry is having on our world. The price of clothing has been decreasing for decades, while the human and environmental costs have grown dramatically.

The True Cost is a groundbreaking documentary film that pulls back the curtain on the untold story and asks us to consider, who really pays the price for our clothing?

Filmed in countries all over the world, from the brightest runways to the darkest slums, and featuring interviews with the world’s leading influencers including Stella McCartney Livia Firth and Vandana Shiva.

An eye-opening journey around the world and into the lives of the many people and places behind our clothes.

English with subtitles in latvian.
Entrance: FREE

—————————–
Šis ir stāsts par apģērbu. Stāsts par drēbēm, kuras ikdienā pērkam un valkājam. Stāsts par cilvēkiem, kuri tās radījuši, un par industrijas ietekmi uz pasauli. Stāsts par to, kādēļ apģērba cenas pēdējās desmitgades samazinās, kamēr vides un cilvēku resursu izmaksas dramatiski aug.

"Patiesā Cena" ir revolucionāra dokumentālā filma, kura atklāj, kas patiesībā slēpjas aiz apģērbu industrijas krāšņā priekšplāna, vienlaikus liekot mums aizdomāties, kas maksā mūsu apģērba patieso cenu!

Filma uzņemta valstīs apkārt visai zemeslodei, sākot ar visspožākajām modes skatēm, beidzot ar tumšākajiem un netīrākajiem graustiem. Filma ietver sevī intervijas ar tādiem pasaules līderim Stella McCartney Livia Firth un Vandana Shiva.

Ceļojums apkārt pasaulei, cilvēkiem un vietām, kas stāv aiz mūsu drēbju plauktiem! Ceļojums, kurš atvērs acis!

Angļu valodā ar latviešu subtitriem.
Ieeja: BEZ maksas

Starts at: 2018-11-24 17:30:00
Ends at: 2018-11-24 19:00:00Event Details