,

Koncerts // Etirian

19.06.17 @ 20.00

ETIRIAN ir mūzikas projekts, kurā apvienojies mūziķis Čārlijs Vaskess no Panamas/Latvijas un Jagaspace (Alex & Kaučalija) no Igaunijas.
Jagaspace ir labi pazīstami Igaunijā un Somijā ar savām skaņu terapijas sesijām – planetāro gongu un Tibetas skanošo bļodu skaņu peldēm. Čārlijs ir ģitārists, dziedātājs un tekstu autors. Jagaspais kosmiskās instrumentu skaņas un Kaučālijas balss ir perfekts partneris Čārlija īpašajam balss tembram un poētiskajām kompozīcijām.
Māksliniekiem ir svaigs skaņu piedāvājums. Iedvesmojošie dziesmu vārdi ielūdz klausītāju uz dziļāku emocionālu eksistences piedzīvojumu. Sintezatori, stīgas, perkusijas un balsis ģenerē svaigu savienošanos, ideāli piemērotu, lai aizlidotu ēteriskajā skaņu pasaulē.

http://www.jagaspace.com
FB@Etirian

ETIRIAN is a musical collaboration of Charlie Vasquez from Panama/Latvia and Jagaspace (Alex & Kaushalya) from Estonia.
Jagaspace are well known in Estonia and Finland for their sound therapy sessions and Gong Spa. Charlie is a guitarist, singer and poet, and his profound vocal register and poetic compositions blend harmoniously with Jagaspace and their cosmic instrumentation.
ETIRIANS inspiring lyrics will invite the listener into a deep feeling of existence. Synthesizers, strings, percussion and voice generate a fresh fusion, ideal for flight into the etheric realm of sound.

http://www.jagaspace.com
FB@EtirianEvent Details