,

Terases koncerts // Elīnas Silovas debijas albuma prezentācija

30.05.19 @ 20.00

Draugi, pavisam drīz mūsmājā brīnišķīgs terases koncerts!

Debijas albuma “Rezonanse” prezentācijas koncertā būs dzirdamas Elīnas dziesmas ar tekstiem latviešu un angļu valodā. Dziesmas ir tapušas Kopenhāgenā, un katra dziesma atspoguļo kādu no dzīves posmiem divu gadu garumā, kas arī mudināja tās apkopot vienā albumā, savienojot dabīgā un nepiespiestā saiknē dziesmu ar improvizāciju.

Mierīgā, vijīgā un it kā vienkāršā, bet neprognozējamā folk-pop gaisotne pamazām aicina klausītāju savā sapņu pasaulē, ik pa laikam pārsteidzot ar stilistisku daudzveidību un ekspresīvu vokālu. Akustisko un elektronisko instrumentu sintēze, balss, kas tiek izmantota gan kā krāsa, veidojot skaņu paleti ar pārējiem instrumentiem, gan dziesmu izdziedāšanai, rada ļoti īpašu, brīžiem mistisku un pasakainu noskaņu.

***

Elina Silova ir džeza dziedātāja, improvizatore un dziesmu autore. Ieguvusi bakalaura grādu džeza mūzikā Amsterdamas Konservatorijā Nīderlandē, kā arī maģistra grādu Ritmiskās mūzikas konservatorijā Dānijā.
Aizraušanās ar improvizēto mūziku un dažādi balss izmantošanas tehnikas veidi ir attīstījuši viņas ļoti personīgo skanējumu un skatījumu uz izpildījumu un veduši pie darba dažādos projektos Eiropā iekš pop-, folk-, džeza un imrovizētās mūzikas.
Kopš 2012. gada grupas How Town dalībniece, ar kuru izdevusi 4 albumus, koncertējusi Eiropā un saņēmusi Grand Prix Keep an Eye The Records 2017 balvu. Kopš 2018. gada grupas “Vēstnieks” dalībniece.

Elīna Silova (balss, klavieres), LV
Matiss Cudars (ģitāra), LV
Lennart Heyndels (bass), BE
Ole Mofjell (sitaminstrumenti), NO

Biļetes: 3 EUR pie ieejas vai BezRindas.lv.Event Details