,

Terases koncerts // Eiropas džezs

27.08.17 @ 19.00

Toms Rudzinskis trio + Gerhard Ornig

Gerhard Ornig – trompete
Toms Rudzinskis – saksofons
Rūdolfs Macats – sintezatori
Rūdolfs Dankfelds – bungas

Šis trio ietver sevī vienus no Latvijas spožākajiem improvizētās mūzikas pārstāvjiem – Toms Rudzinskis (saksofons), Rūdolfs Macats (sintezatori) un Rūdolfs Dankfelds (bungas). Apvienība ir īpaša ar savu elektronisko un ritmiski spēcīgo skanējumu, kas tiek interpretēts caur improvizācijas un džeza mūzikas tradīcijas prizmu. Sintezatorists Rūdolfs spēlē arī basa sintezatoru moog, kas nozīmē, ka šī cilvēka rokās ir visa harmoniskā materiāla kustība, kas ļauj šim sastāvam būt spontānam un interaktīvam. Tādejādi klausītājiem ir iespēja pieredzēt neatkārtojamu un improvizētu performanci. Apvienības mākslinieki ir smēlušies pieredzi visās pasaules malās un satikušies uz skatuves, lai dalītos ar tām.

Gerhard Ornig ir viens no Eiropas labākajiem improvizētās mūzikas trompetistiem, kurš ir smēlies pieredzi kā Amsterdamā, tā Ņujorkā, un patreiz ir viens no pieprasītākajiem pašmājās – Austrijā.

Toms un Gerhard jau ir saspēlējušies un strādājuši ierakstu studijās jau iepriekš, kas ļauj abiem mūziķiem sajust vienam otru intuitīvā līmenī. Tādejādi Gerhard klātbūtne ir lielisks papildinājums šim trio.

Ieeja 3 eur

This trio stands for one of the most exciting names in Latvian jazz – Toms Rudzinskis (sax), Rūdolfs Macats (synths) and Rūdolfs Dankfelds (drums).
This trio is special with its electronic and rhythmically robust sound, interpreted through the prism of an improvisation and jazz music tradition. Small lineup and the fact that the keyboardist Rūdolfs plays all the harmony allow the the trio to play in a spontaneous and interactive manner.
Thus, listeners have the opportunity to experience a unique and one of a kind performance. All the band members have lived and played all over the globe. Now they are coming together on the stage to share these unique experiences and tell their story.

Gerhard Ornig is one of Europe’s finest improvised music trumpeters, who has gained professional experience both in Amsterdam and New York. Currently he is one of the most sought after artists in his homeland Austria.

Toms and Gerhard have already performed together in several concerts and recording sessions, which allows both musicians to connect in an intuitive level. Therefore, it makes Gerhard’s presence an excellent addition to this trio.

Entrance 3 eurEvent Details