,

Signāls // Sintēze

23.03.19 @ 02.00

Signāls sadarbībā ar T Studio piedāvā unikālu izstādi “Sintēze”, kurā tiks prezentēts mūzikas radīšanas, dj tehnikas un studijas aprīkojums.

Pasākuma laikā būs iespēja iepazīties ar pašmāju mūzikas produktu ražotājiem, nozares attīstītājiem un pasaulē populāru zīmolu pārstāvjiem kā Erica Synths, Sonarworks, Gamechanger Audio, Riga Winds Saxophone, SimpleWay, ARTURIA, PreSonus Audio Electronics, Elektron, Pioneer DJ, Roland, Genelec u.c.

Ikviens apmeklētājs var piedalīties daudzpusīgās un pamācošās lekcijās un uzzināt iespējas, ko piedāvā mūsdienu tehnoloģijas mūzikas veidošanā vai vienkārši notestēt dažādas iekārtas, satikt to pārstāvjus, kā arī citus līdzīgi domājošos.
Sintēze sniegs iespēju iepazīt pasaules mēroga inovācijas un aprīkojuma tendences vienuviet ar mērķi attīstīt elektroniskās mūzikas kvalitāti Latvijā.

Māksliniekiem, grupām un producentiem ir iespēja piedalīties īpašā skaņdarbu konkursā ar iespēju laimēt vērtīgas balvas.

Vakara izskaņā apbalvosim uzvarētājus un piedzīvosim KODEK un Multilux performances. Noslēgumā Intervilnis ar DJ setu visas nakts garumā.

Atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds.

Vairāk informācijas: tstudio.lv/sintezeEvent Details