,

Sieviešu stendaps "Pilsoņi"

01.01.70 @ 20.00

[ad_1]

Biļetes šoreiz iepriekšpārdošanā Biļešu Servisā

Reiz dzīvoja Pilsonis Tumsonis. Viņš mīlēja dzintaru, veikalā konsekventi runāja tikai latviski (arī Lietuvā) un ēda tikai latviešu tautas ēdienus – karbonādi ar kartupeļiem. Pilsonim Tumsonim ļoti nepatika vegāni, velosipēdisti, geji un bēgļi, it īpaši tie 3, kas iebēga Latvijā. Bet tad Pilsonis Tumsonis, kā jau tas dzīvē nereti mēdz notikt, iemīlēja meiteni vārdā Olga Nepil-Sone, kas konsekventi runāja krieviski, neēda karbonādi un pārvietojās tikai ar savu varavīksnes krāsas velosipēdu. Nereāli, Jūs teiksiet? Pilnīgi reāli. Un viņiem viss labi. Mēģina pierīvēties kā visi. Tikai Pilsonis Tumsonis pa naktīm reizēm mēdz sapņot, ka atsakās no savas dzimtas uzvārda.
Par pilsoņiem, tumsoņiem un citām pilnīgi nopietnām lietām sieviešu stendapā 26. novembrī plkst. 19.00, Rīgas starptautiskā īsfilmu festivāla ietvaros 2Annas ISFF spridzinās:
Inga Gaile, Oyeniyi Lydia Kehinde, Agnese Logina, Baiba Baikovska, Katrīna Rudzīte, Vineta Āboliņa. Laura Ceļmale pieskatīs, lai viss pēc gostiem. Ieeja pilsoņiem un visiem!

Sieviešu stendapa vizuālā māksliniece – Elīna Brasliņa.

https://www.bilesuserviss.lv/lat/biletes/festivals/visi/2annas-isff-sieviesu-stendups-pilsoni-citizens-271005/

Starts at: 2018-11-26 20:00:00
Ends at: 2018-11-26 22:00:00Event Details