,

Sieviešu stendaps // Ideāls vīrietis Latvju varonis

20.02.17 @ 19.00

Ideālam vīrietim ir jābūt skaistam. Un punkts.

Mūsu sabiedrība ir tik tālu attīstījusies, ka vairs daudz uzmanības nepievērš noteiktiem centimetriem (190 – 16 – 14), kaut, protams, tas arī ir būtiski.
Svarīgāk, lai vīrietis vienkārši būtu skaists. Un šis skaistums ne vienmēr saistāms ar noteiktiem centimetriem. Var būt tāds vīrietis, kura augums ir tikai 1.70 m, taču kuram piemīt īpašs šarms. Var būt arī mazliet formīgāks vīrietis, kura locekļa garums eriģētā stāvoklī ir tikai 13 cm, bet kura dibena bedrītes un spēja sievieti savaldzināt ar tikai viņai veltītu laipnību paveic to, ko cits vīrietis – pat ar ideāliem parametriem – nespēj.
Vīrieša skaistumu kā visnozīmīgāko min 38 procenti aptaujāto sieviešu. Turklāt, interesanti, ka tikai 21 procents to min kā nozīmīgāko īpašību saviem vīriem.*

Visa pasaule (internets) ir pilna ar apsvērumiem, pētījumiem, grafikiem un padomiem, kādai būtu jābūt ideālai sievietei.
Varbūt gribi uzzināt, kādam jābūt ideālam vīrietim?

Nāc uz sieviešu stendapu “IDEĀLS VĪRIETIS LATVJU VARONIS” 20. februārī 19:00 Kaņepes Kultūras centrā.

Piedalās Aiva Birbele, Ieva Viese-Vigula, Liene Curiha, Marta Elīna-Martinsone, Inga Gaile un pirmo reizi uz Sieviešu stendapa skatuves: Kristīne Skadmane!!!

Vada ideāla sieviete Ieva Preisa.

* http://attiecibas.espati.lv/index/view/id/258/page/2/Viriesi—par-vinuprat-IDEALU-sievieti/

Ieeja 3 EUR
Biļetes nopērkamas iepriekšpārdošanā Kaņepes Kultūras centra bārāEvent Details