,

Sieviešu Stendaps // Brīvais Mikrofons

28.10.19 @ 19.00

Vārda brīvība ir mūsu brīvības pamats un mūsu sociālo tīklu ierakstu stūrakmens.

Tiesa, reizēm vārda brīvību visskaļāk piesauc nevis tie, kam pilna sirds patiesības, bet gan tie, kam reāli kāds vai kaut kas ir izbesījis un gribas paliet žulti. Ja tev besī pusaudze, kas cīnās par labāku pasauli, vārda brīvība ir tavs attaisnojums viņu apsaukāt pamatskolas labākajās tradīcijās. Ja tev besī feministes, tava vārda brīvība tev ļauj viņas saukt par resnām. Ļoti ļoti ļoti resnām. Un visi zina, ka resnos cilvēkos klausīties ir muļķīgi. Ak, un ja tev besī zinātne, tava vārda brīvība tevi pilnvaro liet ūdeni par ūdeni, kurš atceras visu, ārstē no vēža un palīdz palikt mūžīgi jaunam. Un tievam, protams.

Mēs esam par vārda brīvību. Un mēs esam par mikrofona brīvību. Un mēs zinām, cik liela drosme nepieciešama, lai uzkāptu uz skatuves un uzdrošinātos tikt sadzirdētai, ja vien tu neesi kāds no augstākminētajiem brēcējiem.

Tāpēc 28. oktobrī 19 00 KKC mēs uz skatuves aicinām sievietes, kam ir ko teikt. Runāsim par to, kas sāp, kas besī, kas ir svarīgs un par to, kas nav. Brīvais mikrofons pret neiecietību, pret stulbumu, pret aukstu laiku, pret rudens melanholiju, pret trauku mazgāšanu, pret sociālu nevienlīdzību, pret pašironijas trūkumu, vienvārdsakot – brīvais mikrofons vārda brīvībai.

P.S. Piesakieties, rakstot feisbukā SS (Sieviešu Stendapam, nejaukt ar Singapūras Satīnu vai jebko citu, kas nu kuram saistās ar šiem iniciāļiem) vai Alisei Zariņai personīgi līdz 18. oktobrim. Ā, jā, viņa vadīs to visu.

Ieeja: 4 EUR Bezrindas.lv, 7 EUR pie ieejas.Event Details