,

Sieviešu stand-up // Valdība & Klīnika

28.11.16 @ 19.00

Kad Imants Parādnieks grib noteikt, ko darīt ar sievietes ķermeni, viņš pārkāpj tās robežas, ko viņam iezīmē viņa deputāta pienākumi. Varbūt Imants dvēselē ir dakteris?
Kad deputāts Klaužs, deputāte Rībena, pārstāves no Finanšu ministrijas vai zinātnieces no Latvijas universitātes uzrunā “meitenes,” “meitiņas”, “mīļās meitenes, ko jūs vispār saprotiet, un kas ir tas, ko jūs tur runājiet”, tad rodas šaubas par šo cilvēku prāta asumu? Varbūt kaut kāda viņu daļa ir mazliet iesnaudusies?
Kad deputāts Kalnozols resursu centra sievietēm “Marta” pārstāvēm, kuras informē Saeimu par varmācības pret sievietēm rādītājiem Latvijā, ar asarām acīs cenšas pierādīt, ka vīrieši cieš vēl vairāk*, rodas sajūta, ka viņš ir radījis sev kādu iluzoru realitāti. Vai deputāts zina, ka realitātes ilgstošs noliegums var novest pie garīgas saslimšanas?

28. novembrī 19:00 Kaņepes Kultūras centrā Ieva Viese-Vigula, Marta Elīna Martinsone, Linda Curiha, Aiva Birbele, Gundega Rupenheite, par valdību un medicīnu Sieviešu stendapa izlaidumā “Valdība&klīnika”.

* ikviens cilvēks, kurš cietis no varmācības ir pelnījis palīdzību, atbalstu un iespēju par notikušo runāt, kad viņš vai viņa ir tam gatavs.

Vada Inga GaileEvent Details