,

Sheep Got Waxed PUSHY | Riga

05.11.16 @ 20.00

Pēc gadu ilgas tūres, dzimis ir jaunais Sheep Got Waxed albums, kas ir pilns ar fantastiskām un savādām pieredzēm. Albums #PUSHY ir neatkārtojams un unikāls līdzīgi kā cilvēks, arī vienlīdz nepilnīgs. Šis ir lielākais notikums Sheep Got Waxed pastāvēšanas laikā un mūziķi aicina to nosvinēt kopā ar viņiem 5.novembrī Kaņepes kultūras centrā.
Sheep Got Waxed sevi dēvē par “jauno-dīvaino”. Viņu mūzika ir sarežģīta, taču tajā pašā laikā klausītājam pieejama. Šis trio parāda klausītājam tādus žanrus kā džezu, elektronisko un akadēmisko mūziku no citas, pavisam jaunas perspektīvas. Sheep Got Waxed mūziķi instrumentus spēlē “ar visām četrām”. Ģitāra, saksofons un bungu komplekts tiek papildināti ar dažādiem efektu moduļiem un digitālajām perkusijām.
Ja agrāk grupas repertuārā valdīja tādi žanri kā elektroniskā mūzika un pat smagais metāls (pirmajos koncertos pāris grupas dalībniekiem vēl bija gari mati), tad tagad Sheep Got Waxed izpilda kaut ko starp free jazz un eksperimentālo eletronisko mūziku, bet šīs žanru robežas ir diezgan aptuvenas.
http://www.sheepgotwaxed.com

Ieeja 3 eur

After a year of tours, the album was finally born full of greatest and strangest experiences. Outstanding as a human being equally imperfect – #PUSHY. It’s the biggest event in Sheep Got Waxed life. You can celebrate it together on 5th of november at Kaņepes culture centre.

Sheep Got Waxed is the new weird. Their music is complex and approachable at the same time.
This trio brings a new perspective into jazz, electronic and academic music.
All band members use both their hands and their feet to play music. Guitar, saxophone and drum-set are accompanied by various effect decks and digital percussion.
Having a background in electronic music and even heavy metal (during the very first gigs some members still had long hair), now the band is playing something in between free jazz and experimental electronics, although that is very undescriptive.
http://www.sheepgotwaxed.com

Entrance 3 eurEvent Details