,

Satori.lv publiskā diskusija “Kultūras mediju nākotne”

01.11.16 @ 18.00

1. novembrī plkst. 18.00 Kaņepes Kultūras centrā (Skolas ielā 15) interneta žurnāls “Satori.lv” aicina kultūras mediju pārstāvjus, lasītājus, žurnālistikas studentus un citus interesentus uz publisko diskusiju “Kultūras mediju nākotne”.

Jau otro reizi interneta žurnāls “Satori.lv” gada izskaņā organizē lasītāju ziedošanas kampaņu, kurā tiek vākts papildu finansējums ārštata autoru autoratlīdzībām. Kampaņas ietvaros “Satori.lv” redakcija uzskata par būtisku aktualizēt jautājumu par kultūras mediju lomu kultūrā un sabiedrībā kopumā, tāpēc organizē diskusiju “Kultūras mediju nākotne”, kurā kopā ar nozares profesionāļiem mēģinās skaidrot to, kāda ir kultūras mediju loma un funkcijas šobrīd un kāpēc sabiedrībai ir nepieciešami kultūras mediji? Sarunā tiks īpaši izcelts jautājums, vai kultūras mediji var pastāvēt ārpus komerciālā tirgus un sabiedrisko mediju sfēras un kā finansēt neatkarīgu un profesionālu kultūras mediju vidi. Tāpat diskusijas dalībnieki spriedīs, kādi izaicinājumi, riski un iespējas sagaida Latvijas kultūras medijus nākotnē un kas notiks, ja kultūras mediji Latvijā pārstātu eksistēt?

Kopā ar “Satori.lv” galveno redaktoru Ilmāru Šlāpinu sarunā piedalīsies Latvijas Republikas Kultūras ministrijas politikas nodaļas vadītājs Roberts Putnis, LR Kultūras ministrijas Kultūrpolitikas departamenta vecākā referente Līga Buševica, laikraksta Latvijas Avīze kultūras nodaļas vadītāja Anita Bormane, LTV1 raidījuma “Kultūršoks” žurnāliste un Lielbritānijas ziņu aģentūras Reuters video reportiere Gunta Gaidamavica, ziņu portāla Delfi.lv kultūras nodaļas redaktore Nora Rieksta un Rīgas Stradiņa universitāte (Riga Stradins University) Komunikācijas studiju katedras asociētā profesore un maģistra studiju programmas “Komunikācija un mediju studijas” vadītāja, kā arī kultūras žurnāliste ar ilggadēju pieredzi Ilva Skulte un publicists Kārlis Vērpe.Event Details