,

Satori.lv diskusija “Kāda jēga kaut ko mainīt?”

05.10.16 @ 18.00

5. oktobrī plkst. 18.00 Kaņepes Kultūras centrā interneta žurnāls “Satori.lv” aicina ikvienu interesentu uz publisku diskusiju “Kāda jēga kaut ko mainīt?”, kurā portāla galvenais redaktors Ilmārs Šlāpins kopā ar dažādu nozaru pārstāvjiem, kas aktīvi iesaistās un paši veido iniciatīvas, lai padarītu sabiedrības dzīvi labāku, mēģinās noskaidrot, kas ir visefektīvākais veids, lai sasniegtu sabiedrībai nozīmīgus mērķus. Un vai vispār tāds ir?

Sarunā piedalīsies “Žaņa Lipkes memoriāla” direktore, cilvēktiesību aktīviste Lolita Tomsone, publiciste ar 10 gadu pieredzi nevalstisko organizāciju darbā Curiha Linda, organizācijas “Dzīvnieku Brīvībai” valdes priekšsēdētājs Aivars Andersons, biedrības “Eiropas kustība Latvijā” prezidents Andris Gobins, režisors Valters Sīlis un mūzikas producents, izpildītājs, izaugsmes treneris Arstarulsmirus.

Pilsoniskās iniciatīvas, lai arī nereti īsteno arī konservatīvas un stabilas sabiedrības grupu intereses, biežāk tomēr izvirza mērķus mainīt un uzlabot dzīvi, cenšoties ietekmēt valsts institūciju darbu vai rīkoties to vietā vai tajās sfērās, kurās valsts iespējas vai interese nesniedzas. Ne vienmēr šajā darbā garantēti panākumi, gadās tā, ka vilšanās, šķēršļi, resursu trūkums liek nolaist rokas un zaudēt ticību pārmaiņu iespējai. Kā pilsoniskajām iniciatīvām saglabāt entuziasmu un enerģiju? Kādi strukturāli, organizatoriski, taktiski vai stratēģiski paņēmieni var nodrošināt ilgtspējīgu sabiedrisko organizāciju darbību? Kādi ir alternatīvi ceļi, lai sasniegtu šos mērķus?

Pasākumu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par diskusijas “Kāda jēga kaut ko mainīt?” saturu atbild biedrība Ascendum.Event Details