,

Sarunas // Varavīksnes sarunu aplis

01.01.70 @ 21.00

[ad_1]

Varavīksnes sarunu aplis ir iespēja mums, LGBTQIA+ cilvēkiem, sanākt kopā un drošā, omulīgā, draudzīgā vidē pie tējas un našķiem dalīties savā pieredzē, uzklausīt citu pieredzes, iedvesmoties vienam no otra, rast atbalstu vienam otrā un kopīgi spēcināties.
Vakara sarunām nav noteiktas tēmas. Katrs dalībnieks, kurš vēlēsies, varēs runāt par to, kas attiecīgajā brīdī uz sirds vai ilgi palicis neizrunāts. Mēs sēdēsim aplī un sarunas notiks, no rokas rokā pa apli padodot runājošo priekšmetu – cilvēks, kam rokās runājošais priekšmets, ir tas, kurš tobrīd runā, pārējie dalībnieki klausās.
Aplim pievienoties var jebkurā laikā, kā arī paņemt pauzi vai apli atstāt var jebkurā brīdī. Lai gan šāds dalīšanās un uzklausīšanas vakars ir tik skaists, īpašs un spēcinošs, ka parasti apli atstāt neviens nevēlās.
Tu esi ļoti gaidīts!
————————————————–

RAINBOW TALKING CIRCLE
Rainbow talking circle is a possibility for us who identify as LGBTQIA+ to come together and in a safe, comfy and friendly space (Yes, also with tea anD delicious snacks!) share our experiences, listen to the stories of others, find support and empower each other.
There is no specific topic for this evening. Each participant can talk about anything they wish – a recent experience they want to share or something that has been brewing inside them for a long, long time and still left unsaid.
We will sit in circle and pass a "talking object" to each other. Person with this object in their hands is the one to speak while others listen without interrupting.
You can join the circle at any time, also you can take a break or leave the circle at any time. Although such a possibility of sharing and listening is so beautiful, special and empowering that usually no one wants to leave.
Welcome!

Starts at: 2018-11-10 21:00:00
Ends at: 2018-11-10 23:00:00Event Details