,

Sarunas // Dzīvā bibliotēka

27.03.17 @ 19.00

“Dzīvā bibliotēka ar rīdziniekiem, patvēruma meklētājiem un bēgļiem”

Aicinām jau uz ceturto “Dzīvās bibliotēkas” pasākumu, kā laikā būs iespēja iepazīties ar dažādiem cilvēkiem, lauzt aizspriedumus un uzzināt stāstus par to, kādēļ cilvēki devušies projām no savas mājas, kā uzsākuši dzīvi svešumā un kādu dzīvi un atmiņas atstājuši dzimtenē.

Ar stāstiem dalīsies bēgļi un patvēruma meklētāji, kā arī vietējie iedzīvotāji, kuri iepriekš izvēlējušies savu dzīvi uz kādu brīdi vadīt svešumā.

Ieeja bez maksas AR IEPRIEKŠĒJU PIETEIKŠANOS līdz 26.02.2017. šeit: goo.gl/tJ6rQw

Vietu skaits ierobežots!

Pasākums notiks “Dzīvā bibliotēka” formātā, kur drukāto grāmatu lasīšanas vietā jūs varēsiet lasīt – uzklausīt tematiskās grāmatas – cilvēkus gan no Sīrijas, Irākas, u.c. , kas vai nu pašreiz vēl mitinās patvērumu meklētāju izmitināšanas centrā “Mucenieki”, vai arī jau saņēmuši bēgļa statusu un uzsāk neatkarīgu dzīvi, gan Latvijas, kas bijuši kādu laiku projām, gan no Latvijas. Stāstu beigās varēs uzdot arī jautājumus. Pēc dzīvās bibliotēkas sarunas par iespaidiem aplī.

PASĀKUMA VALODA: angļu, krievu, latviešu
Tulkojums uz latviešu valodu pieejams.

MEDIJIEM:
Par intervijām, video vai audio ierakstiem, pasākuma dokumentēšanu utt., lūgums iepriekš sazināties gribupalidzetbegliem@gmail.com

Pasākuma laikā tiks veikts foto un video ieraksts.

ORGANIZĒ: Kustība “Gribu palīdzēt bēgļiem”
ATBALSTA: Kaņepes Laikmetīgās Kultūras centrs

Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros

—-

“Living Library” with citizens of Riga, asylum seekers and refugees.

We invite you to the fourth “Living Library” event during which you will be able to meet different people, break prejudice and hear stories about reasons why people have left their homes, how they’ve started life in exile and what memories and life they’ve left behind.

Stories will be told by asylum seekers, refugees and also local people who have previously chosen to live in a foreign country.

Entry free of charge, applying in advance is a must: goo.gl/tJ6rQw
Limited places.

The event will take place in a “Living Library” format, where instead of reading printed books, you will be able to listen to books on specific topics – told by people from Syria, Iraq, etc. who currently live in the asylum seeker centre “Mucenieki” or have obtained a refugee status and have already started their life in Latvia, as well as locals and Latvians who have lived abroad for some time.

LANGUAGE OF THE EVENT: Latvian, Russian and English
Translation to Latvian available, if necessary.

Please note, there will be photo and video recording done during the event.

FOR THE MEDIA
For media interviews, video or audio recordings, event documentation, etc., we kindly ask to get in touch prior to the event gribupalidzetbegliem@gmail.com

ORGANIZERS: Movement “I want to help refugees”
SUPPORTED BY: Kanepes Culture centre

Project is co-funded by the Society integration foundation programme at the Education, Culture and Sports Department of Riga City CouncilEvent Details