,

Saruna: Kā rūpēties par savu psihisko veselību?

13.03.21 @ 19.00

Saruna par to, kā gudri pārvaldīt un izmantot savus resursus un neiekrist psiholoģiskos slazdos un ieradumos, kas pazemina spēju tikt gala ar dzīves izaicinājumiem.

Speciālisti var palīdzēt, tomēr būtiska loma arī katra pašai izpratnei un rūpēm par sevi ikdienā un krīzes situācijās. Gluži tāpat kā rūpējamies par zobu, sirds un citu ķermeņa daļu veselību, arī par psihisko veselību un labsajūtu jārūpējas regulāri.

Dažas no tēmām: Kas ir psihiskā veselība? Kādi faktori ietekmē psihisko veselību un pašsajūtu? Kā var sev palīdzēt pats un kad tomēr jāmeklē speciālista palīdzība?

Kristīne Dūdiņa ir klīniskā psiholoģe, kognitīvi biheiviorālās terapijas speciāliste. Ikdienā palīdz uzlabot psihisko veselību cilvēkiem, kuri cieš no garastāvokļa, trauksmes vai cita veida psihiskās veselības traucējumiem veselības centrā “Vivendi” un klīnikā “Ūdensroze”. Pasniedz psiholoģiju ārstniecības un zobārstniecības fakultātes studentiem Latvijas universitātē.

Saruna būs skatāma tiešraidē gan LadyfestRiga, gan Kaņepes Kultūras centra Facebook lapās, kā arī Kaņepes Kultūras centra YouTube kanālā. Skatītāji varēs uzdot jautājumus rakstiski.Event Details