,

Repair Cafe Riga // Bike Edition

29.04.17 @ 14.00

Atkritumi – vai tā Tu sauc savas salauztās lietas? Vai Tu gribētu tās atkal saukt par savu lampu, saviem skaļruņiem, savu mīļāko kleitu? IZMEST? NEKĀDĀ GADĪJUMĀ!

29. aprīlī no 14:00 līdz 18:00 Kaņepes Kultūras Centrā notiks Repair cafe #8 BIKE EDITION, kur ekspertu pavadībā Tev būs iespēja salabot savas salauztās lietas. Šogad, līdzīgi kā pirms gada KKC pagalmā notiks divriteņu labošanas darbnīca, kur atklāsim vasaras sezonu, bet varēsi arī, kā vienmēr, salabot savu elektroniku un drēbes!

Sīkāka informācija par aktivitātēm un izmantojamajiem materiāliem tiks publicēta šeit – pasākuma lapā, kā arī mūsu FB lapā: https://www.facebook.com/RepaircafeRiga.

Pasākums notiek ar organizācijas homo ecos: atbalstu un “Green up!” projekta ietvaros, kas finansēts ar Eiropas Komisijas un Erasmus+ atbalstu.

Garbage – is that what you call your broken things? Wouldn’t you rather call them your table lamp; your speakers or your favourite dress once again? TOSS IT? NO WAY!
On April 29th from 14:00 to 18:00 Kaņepes Kultūras Centrs will host Repair Cafe #8 BIKE EDITION where you will be able to learn to repair your possessions you’re not ready yet to part with, counting on the help of our experts! This time, as last year, we will use KKC terrace for the bike repairs, and you’ll still be able to learn how to fix electronic objects, clothes, etc.
Any further information regarding activities and necessary materials will be posted right here on the event page and in our community page https://www.facebook.com/RepaircafeRiga.
This event is organized in cooperation with homo ecos: and is a part of “Green up! 2” project financed by the European Commission and Erasmus+Event Details