,

Repair cafe Rīga #7

18.02.17 @ 15.00

Atkritumi – vai tā Tu sauc savas salauztās lietas? Vai Tu gribētu tās atkal saukt par savu lampu, saviem skaļruņiem, savu mīļāko kleitu? IZMEST? NEKĀDĀ GADĪJUMĀ!

Pāsākuma programma:
15:00-15:30 Linda Zandere dalīsies ar savu pieredzi par 4 mēnešiem, ko pavadīja “zero waste” dzīvesveidā [otrajā stāvā]
15:30-16:30 Apvienība TAPA. WASTE NOT. veiks eksperimentu ar koka atkritumiem, industriālo fēnu, plasmasas pudelēm un zāģi!

15:00-18:00 Jana Purmale apvienībā ar šujmašīnu Tev iemācīs salabot saplēstās jakas, bikses, svārkus!
15:00-18:00 Fricis Kalvelis un Dagnis Dinbirs palīdzēt labot Tevis paša atnestās elektrolietas, kā arī darīs ko varēs ar nestrādājošiem datoriem un pazudušiem datiem!

Arī ja visas savas mantas esi jau salabojis, droši nāc un vienkārši atpūsties darbīgā un patīkamā atmosfērā! Sīkāka informācija par aktivitātēm un izmantojamajiem materiāliem tiks publicēta šeit – pasākuma lapā, kā arī mūsu FB lapā Repair cafe Rīga

“Šis pasākums notiek sadarbībā ar homo ecos: “Green Up!” projekta ietvaros finansēts ar Eiropas Komisijas un Erasmus+ atbalstu.”

Garbage – is that what you call your broken things? Wouldn’t you rather call them your table lamp; your speakers or your favourite dress once again? TOSS IT? NO WAY!

On February 18 Kaņepes Kultūras Centrs will host Repair Cafe #7 where you will be able to:
# learn to repair your possessions you’re not ready yet to part with, counting on the help of our experts;
# participate in an upcycling workshop
# find out general knowledge and find answers to your questions about zero-waste lifestyle
# simply relax in an active and cosy environment

Any further information regarding activities and necessary materials will be posted right here on the event page and in our community page https://www.facebook.com/RepaircafeRiga.

This event is organized in cooperation with homo ecos: and is a part of “Green up!” project financed by the European Commission and Erasmus+.Event Details