,

Radošās runas meistarklase sievietēm, kuras vēlas būt drosmīgas

01.01.70 @ 15.00

Vai vēlies, lai katra reize, kad tev jāuzstājas publiski, ir iedvesmojoša, neaizmirstama un izklaidējoša? Nu labi, vismaz ne mokoša un pazemojoša?

Šī meistarklase tev palīdzēs:

· Uzlabot komunikācijas un publiskās runas prasmes

· Izmantot humoru jebkurā vidē

· Audzēt pārliecību par sevi un tikt galā ar stresu

· Iemācīties apzināties sevi uz skatuves

· Atvērt savu radošumu – gan runā, gan rakstos

Meistarklasē netērēsim laiku teorijai, jo par to var izlasīt grāmatās citreiz. Mēs zinām, ka uzstāšanās ir ne tikai tas, kā tu sevi pasniedz, bet arī tas, kā tu spēj darboties ar tekstu. Tādēļ kopīgi rakstīsim tekstus, runāsim no skatuves un cīnīsimies ar neveiklības sajūtu, kas pārņem visus, pat nekaunīgos un drosmīgos. Tu atklāsi, ka tev ir daudz, ko teikt. Iemācīsies to noformulēt tā, lai tas būtu interesanti arī citiem. Un iemācīsies nebaidīties uzkāpt uz skatuves un izstāstīt savu stāstu.

Meistarklasi vadīs trīs asprātīgas dāmas no Sieviešu Stendapa, kas piedzīvojis piecas veiksmīgas sezonas Kaņepes Kultūras Centrā. Inga Gaile: rakstniece un dzejniece, kas palīdzēs sākt rakstīt radoši. Aiva Birbele: dramaturģe un aktrise, kas iemācīs drošāk justies uz skatuves.
Linda Curika: publiciste un komunikācijas profesionāle, kas iemācīs dusmas un frustrāciju pārvērst jēgpilnā enerģijā.

Uz pasākumu aicinām ne vairāk un ne mazāk kā 15 dalībnieces, tādēļ lūdzam rezervēt savu vietu, rakstot uz curiha@gmail.com. Pieteikumā atsūtiet, kas ir lielākais izaicinājums, ar ko nākas saskarties un ko vēlētos iemācīties.Event Details