,

Plastmasas Huligāni

19.09.19 @ 18.00

Izrāde-darbnīca
PLASTMASAS HULIGĀNI

Tie ir visur – uz ielām tēlo mazus ežus, peldas okeānos kā medūzas un slēpjas kokos kā putni. Viņu mazās mikrodaļiņas jautri dzīvojas mūsu vēderos. Viņi ir plastmasas maisiņi. Mums katram tie saburzīti un nepieskatīti guļ kādā atvilknē vai krājas maisiņu maisiņos. Viņiem tur ir garlaicīgi un kādā brīdī, kad tie kļūst pavisam nevajadzīgi un aizmirsti, sāk darīt blēņas. Bet kas būtu ja mēs par viņiem rūpētos tā pat kā rūpējamies par sevi vai sev tuvajiem?

Teātra apvienība PERFOrācija veido izrādi bērniem pēc Agnese Vanaga grāmatas “Plastmasas huligāni” (izdevniecība Grāmatnīcas “Jānis Roze” ) motīviem. Grāmata stāsta par divu apņēmīgu brāļu cīņu ar plastmasas maisiņiem.
Sadarbībā ar Cycle plastic izrāde reizē būs arī darbnīca, kurā kopā ar aktieriem, bērniem būs iespēja pašiem izpausties un pārstrādāt plastmasas maisiņus. Tādēļ skatītāji tiek aicināti uz izrādēm līdzi ņemt savus maisiņu krājumus, lai tiem dotu iespēju piedzīvot savu otro dzīvi.

Izrādes radošā komanda :

Beatrise Zaķe, Pamela Butāne, Elizabete Skrastina, Inga Apine, Kārlis Tols , Rihards Zeleznevs

Izrādes atbalstītāji un sadarbības partneri : Kaņepes Kultūras centrs, Valsts kultūrkapitāla fonds , British Council Latvia, Latvijas Kultūras akadēmija

Izrāde ieteicama bērniem no 4 gadu vecumaEvent Details