,

Paldies, es pati! / Dalīšanās ar prasmēm / Darbnīca

10.03.19 @ 18.30

Uzfrišināt un sagatavot savu velosipēdu sezonai, uzšūt jaunu vai salabot jau esošo maku, veikli aizstāvēt sevi uz ielas, vadīt savas emocijas un vēl citas ikdienā noderīgas iemaņas varēsi apgūt vairāku prasmīgu sieviešu vadībā, lai jau nākamreiz varētu izdarīt to pati!

Sievietes, kuras dalīsies ar savām prasmēm:

Ance Pudane – vēsturisko un arī ne tik ļoti vēsturisko velosipēdu restauratore, viscaur gada velo braucēja. Savā “skillshare” stacijā parādīs, pastāstīs un atbildēs uz jautājumiem par velosipēda sagatavošanu sezonai un uzfrišināšanu, kā arī padalīsies ar pieredzi restaurācijā.

Evija Štelpa – rokās un sirdī amatniece, kas specializējās uz somu un aksesuāru izstrādi. Savā “skillshare” stacijā dos iespēju izgatavot pašai savu maciņu no A līdz Z no iepriekš sagatavota piegriezuma. Kā arī dos palīdzīgu roku somas vai maka remontam.

Ieva Bondare – ne tā, kas Mrs Globe ’98, bet gan cīņas mākslu entuziaste, kura savā stacijā dalīsies pieredzē, kā visefektīvāk aizsargāt sevi uz ielas, kā arī demonstrēs un dos iespēju izmēģināt vairākus pašaizsardzības paņēmienus.

Annija Sprīvule – aktīviste un pedagoģe, interesējas par atbalsta tīklu veidošanu, emociju un pašvadības stratēģiām. Ar daļu no tām Annija dalīsies savā stacijā, kurā apmeklētājas varēs tās arī praktiski piedzīvot.

Dalībnieču un staciju saraksts tiks papildināts, darbnīcai tuvojoties.Event Details