,

Neierastā literatūra // Sanita Reinsone

17.02.18 @ 13.00

Sanita Reinsone ir pirmā no 4. sezonas Neierastās literatūras lasījumu autoriem. Pirmo reizi projekta ietvaros veidojam lasījumu bērniem, tāpēc tas neierasti notiek Sestdienā 13.00 dienā.

Autore ir sarakstījusi vairākus darbus no kuriem viens ir bērnu grāmata “Kus mul patarei”. Tā pagājušajā gadā tika nominēta Jāņa Baltvilka balvai par debiju bērnu literatūrā.

Šajā lasījumā klausīsimies fragmentu no viņas jaunās bērnu grāmatas. Tas ir gandrīz patiess stāsts par divām mazpilsētas meitenēm, kurām nākas paveikt neticamo, lai iegūtu pilnīgi visu Graudu ielas kaimiņu parakstus. Tikai tie spēs pārliecināt priekšniekus, ka fabrikas nav jābūvē tur, kur bērniem ir viņu Džungļi. Apēst piecus kilogramus vārītu burkānu pie tantes Helgas un viņas Papiņa, izdzert tējas sēnes dziru pie Madāmas, dziedāt zemesvēžiem jūrnieka Kostjas dārzā un apmaldīties kopā ar noslēpumaino docentu Dāgu? Jā, tas viss ir nieks, ja vien tas līdzēs atgūt Džungļus.

Lasījuma scenogrāfe Gundega Evelone.
​Stāsta auditorija ir 6-12 gadu veci bērni (aicinām arī jaunākus bērnus, kuru vecāki ir pārliecināti, ka bērnu lasījuma formāts interesēs un aizraus).

Biļetes cena: 2 EUR (iepriekšpārdošanā pie Kaņepes Kultūras centra bārmeņiem).

* Projekts notiek ar Valts kultūrkapitāla fonda atbalstu.Event Details