,

Mana Balss diskutē // Kopdzīve un/ vai Laulība?

30.10.17 @ 19.00

Lai rosinātu sabiedrību diskutēt par aktuālām un sabiedrībai nozīmīgām tēmām, Kaņepes Kultūras centrs kopā ar iniciatīvu platformu ManaBalss.lv uzsāk diskusiju ciklu “ManaBalss diskutē”.

Pirmā diskusija “Kopdzīve un / vai laulība?” ir saistīta ar šobrīd platformā ManaBalss iesniegto Jura Pūces iniciatīvu par Kopdzīves likumu; šobrīd šī iniciatīva ir savākusi gandrīz 9000 balsis. Ar iniciatīvas tekstu var iepazīties šeit https://manabalss.lv/par-kopdzives-likuma-pienemsanu-latvija/show.

Diskusiju moderēs Artis Ozoliņš, tajā piedalīsies iniciatīvas autors Juris Pūce, Siguldas katoļu draudzes prāvests Rihards Rasnacis, kustības “Īsta mīlestība gaida” lektors Ulvis Kravalis un organizācijas “Mozaīka” vadītāja Kristīne Garina.

Tā kā Kopdzīves likums dotu iespēju nelaulātiem pāriem juridiski nostiprināt savas attiecības un tiesības, diskusijā ir plānots aplūkot šādas pieejas plusus un mīnusus, piemēram, kādas sekas šāds likums atstātu uz ģimenes vērtībām. Kopdzīves likums arī viendzimuma pāriem dotu iespēju iegūt tādas pašas tiesības, kādas šobrīd pastāv laulātajiem, diskusijas dalībnieki vērtēs, vai tas ir atbalstāmi.Event Details