,

Man With a Movie Camera (1929) + Rihards Lībietis Orchestra

08.07.19 @ 19.00

Kino Augusts aicina svinēt astoto datumu ar 1929. gada filmu “Man With A Movie Camera” feat. Rihards Lībietis Orchestra muzikālo izpildījumu!

FILMA: Cilvēks ar kinokameru (1929), Dziga Vertovs

Šī revolucionārā filma iemūžina anonīmu pilsētu Padomju Savienībā 1920. gados, sekojot tās dzīvei dienas plūdumā. Cilvēks ar kinokameru ir veltījums modernajai pilsētai, pievēršot īpašu uzmanību tās augstceltnēm, cilvēku pūļiem, nemitīgajai kustībai un modernajām transporta iespējām, slavējot cilvēces tehnoloģisko progresu.

Tā ir mēmā dokumentālā filma, kas eksperimentē ar formu, izmantojot dažādus kinematogrāfiskus paņēmienus, kas filmai piešķir nenoliedzamu avangardisku svaigumu.

MUZIKĀLAIS KONCERTS/ PAVADĪJUMS: Rihards Lībietis Orchestra

Rihards Lībietis Orchestra ir kvintets, kas izpilda plašas dinamikas pasaules mūziku, savā skanējumā iekļaujot elementus no Āfrikas, Tuvo Austrumu folkmūzikas un džeza. Grupas sastāvā darbojas Rihards Lībietis (ģitāra), Erna Daugaviete (čells), Matīss Repsis (perkusijas), Gints Smukais (ģitāra) un Lauma Kazaka (bass). Savas pastāvēšanas laikā sastāvs izdevis vairākus albumus, un aizvadījis veiksmīgus koncertus Baltijas valstu klubos, koncertvietās un festivālos.

Biļetes: 4 EUR Bezrindas.lv vai pie ieejas.Event Details