,

Kosmisks kultūras festivāls Komēta

07.07.17 @ 12.00

Komēta ir brīvdabas festivāls, sociāls un kultūras eksperiments, kas aicina ieraudzīt neredzamo un praktizēt brīvību, baudot mūziku, dejojot, piedaloties lekcijās un darbnīcās, iesaistoties cirka performancēs un sarunās. Komēta ir brīnums, kam ir jānotiek!
Šī gada festivāla vadmotīvs ir – ieraudzīt neredzamo, tāpēc Komētā nebūs līdz šim festivālos pierastās skatuves, bet gan septiņi savstarpēji saturiski vienoti ciemati, kuros satiksies mūziķi un mākslinieki no visas pasaules

PIEKTDIENA O7.07./FRIDAY 07.07.

CIRKA CIEMATS/CIRCUS VILLAGE
12:00 – 18:00 – neplānoti cirka priekšnesumi, meistardarbnīcas un performances visā festivāla teritorijā/Unexpected circus workshops and performances anywhere in the territory of festival
22:00 – Cirka izrāde/Circus performance
Vairāk par māksliniekiem/More about artists
http://festivalskometa.lv/en/category/programma/circus-village/

BIESENTALES ZVAIGŽŅU CIEMS/BIESENTALES STARCAMP
12:00 – 06:00
Plašāka informācija par māksliniekiem/More about artists
http://festivalskometa.lv/en/category/programma/biesenthale/

HIGGS BOSON
Muzikālas improvizācijas sesijas/Musical improvisation and jam sessions

Vairāk par māksliniekiem/More about artists
http://festivalskometa.lv/en/category/programma/higgs-boson/

SAPŅU KINOTEĀTRIS/DREAMS CINEMA
Filmu programma un rituālās performances/Programme of films and ritual performances
RAMIN ARYAIE & GEORGIJE ADAMS
Friday 07.07. 12:00 – Sunday 09.07.18:00 non stop
Vairāk par māksliniekiem/More about artists
http://festivalskometa.lv/en/category/programma/kino/

AWARE HOUSE
22:00 ELVI live
23:00 NEGOROD live
00:00 MALORK
02:00 JONATHAN KASPAR
04:00 ALIENATED HURT
06:00 ARTIS, GURETSKY, ADROIT
Vairāk par māksliniekiem/More about artists
http://festivalskometa.lv/en/category/programma/aware-house/

KOMĒTAS AKADĒMIJA/KOMETA ACADEMY
19:00 GOLDEN BLUE lekcija un performance/lecture and performance
Vairāk informācijas/More info
http://festivalskometa.lv/en/category/programma/akademija/

NOMADE TEMPLIS/NOMADE TEMPLE
14:00 K’AN
15:30 HEINCHA
17:00 SAN IGNACIO
19:30 DERROK
22:00 VRUNO
00:30 EXZ
03:00 BILLY CASO
Vairāk par māksliniekiem/More about artists
http://festivalskometa.lv/en/category/programma/nomade/

PASAULE/WORLD
22:00 GOSH SNOBO
Vairāk par māksliniekiem/More about artists
http://festivalskometa.lv/en/category/programma/world/

SESTDIENA 08.07.

CIRKA CIEMATS/CIRCUS VILLAGE
12:00 – 18:00 – neplānoti cirka priekšnesumi, meistardarbnīcas un performances visā festivāla teritorijā/Unexpected circus workshops and performances anywhere in the territory of festival
22:00 – Cirka izrāde/Circus performance
Vairāk par māksliniekiem/More about artists
http://festivalskometa.lv/en/category/programma/circus-village/

BIESENTALES ZVAIGŽŅU CIEMS/BIESENTALES STARCAMP
12:00 – 06:00
Plašāka informācija par māksliniekiem/More about artists
http://festivalskometa.lv/en/category/programma/biesenthale/

HIGGS BOSON
Muzikālas improvizācijas sesijas/Musical improvisation and jam sessions
00:00 – …
16:00 – …
Vairāk par māksliniekiem/More about artists
http://festivalskometa.lv/en/category/programma/higgs-boson/

SAPŅU KINOTEĀTRIS/DREAMS CINEMA
Filmu programma un rituālās performances/Programme of films and ritual performances
RAMIN ARYAIE & GEORGIJE ADAMS
Friday 07.07. 12:00 – Sunday 09.07.18:00 non stop
Vairāk par māksliniekiem/More about artists
http://festivalskometa.lv/en/category/programma/kino/

AWARE HOUSE
09:00 KIRHA
11:00 LEO KAMEO
16:00 BOMBEY
20:00 UBISOUND
21:00 MAKE MAKE
22:00 SIAUBAS
00:00 JAZAR CREW
03:00 ERICCSON
06:00 NIKA J
Vairāk par māksliniekiem/More about artists
http://festivalskometa.lv/en/category/programma/aware-house/

KOMĒTAS AKADĒMIJA/KOMETA ACADEMY
12:00 MARAGARET AMAKA OHIA NOWAK lekcija/lecture
14:00 RITA RUDUŠA lekcija un diskusija/lecture and discussion
16:00 DENIsS HANOVS diskusija/discussion
18:00 AYO WALLACE lekcija/lecture
Vairāk informācijas/More info
http://festivalskometa.lv/en/category/programma/akademija/

PASAULE/WORLD
21:30 STURLE DAGSLAND
23:00 OMOSUMO
01:00 THE BIG PASSPORT
Vairāk par māksliniekiem/More about artists
http://festivalskometa.lv/en/category/programma/world/

NOMADE TEMPLIS/NOMADE TEMPLE
12:00 SU-MU
13:30 K’AN
15:00 BIOIMIGRANT
16:30 QUIXOSIS
18:00 INTICHE
20:00 BARRIO LINDO
22:00 PIGMALIAO
00:00 XIQUE-XIQUE
02:00 KURUP
04:00 BARDA
Vairāk par māksliniekiem/More about artists
http://festivalskometa.lv/en/category/programma/nomade/

SVĒTDIENA 09.07.
No 12:00 ieeja festivāla bez maksas/Free entrance from 12:00

CIRKA CIEMATS/CIRCUS VILLAGE
12:00 – 16:00 – neplānoti cirka priekšnesumi, meistardarbnīcas un performances visā festivāla teritorijā/Unexpected circus workshops and performances anywhere in the territory of festival
17:00 – Cirka izrāde/Circus performance
Vairāk par māksliniekiem/More about artists
http://festivalskometa.lv/en/category/programma/circus-village/

BIESENTALES ZVAIGŽŅU CIEMS/BIESENTALES STARCAMP
12:00 – 18:00
Plašāka informācija par māksliniekiem/More about artists
http://festivalskometa.lv/en/category/programma/biesenthale/

HIGGS BOSON
Muzikālas improvizācijas sesijas/Musical improvisation and jam sessions
00:00 – …
12:00 – …
Vairāk par māksliniekiem/More about artists
http://festivalskometa.lv/en/category/programma/higgs-boson/

SAPŅU KINOTEĀTRIS/DREAMS CINEMA
Filmu programma un rituālās performances/Programme of films and ritual performances
RAMIN ARYAIE & GEORGIJE ADAMS
07.07. 12:00 – 09.07.18:00 non stop
Vairāk par māksliniekiem/More about artists
http://festivalskometa.lv/en/category/programma/kino/

AWARE HOUSE
12:00 – 18:00 BOMBEY, CONTOUR, SELLFISH
Vairāk par māksliniekiem/More about artists
http://festivalskometa.lv/en/category/programma/aware-house/

KOMĒTAS AKADĒMIJA/KOMETA ACADEMY
12:00 – 15:00 Open mic
Vairāk informācijas/More info
http://festivalskometa.lv/en/category/programma/akademija/

PASAULE/WORLD
16:00 EZERI
18:00 IFFRIQQIYA ELECTRIQUE
Vairāk par māksliniekiem/More about artists
http://festivalskometa.lv/en/category/programma/world/

NOMADE TEMPLIS/NOMADE TEMPLE
12:00 – 16:00 RODA DE SAMPLE jam
Vairāk par māksliniekiem/More about artists
http://festivalskometa.lv/en/category/programma/nomade/

12:00 – 16:00
Radošās apvienības Library of People performance f(un)eral – interaktīva pieredze, kas rada telpu, kurā reflektēt, sajust un vienoties sarunās par nāvi. Šī intīmā performance izmanto bēru formu un rituālus, lai pētītu cilvēku attiecības ar dažāda veida beigām no neierastāka skatu punkta. Novēro, piedalies un reflektē par sākumu un beigām, vienlaikus pētot veidus, kā par nāvi var runāt citādi – bez stigmām un tabū.
Library of People performance f(un)eral – an interactive experience that creates space for individuals and communities to reflect, feel and connect around the topic of death. This intimate format uses the frame and rituals of a funeral to examine our human relation with endings, from a different perspective. Observe, participate and reflect on beginnings and endings, as we explore how death might be experienced differently, without stigma or taboos.
13:00 – 18:00
Dzīvnieku brīvības info telts “Pay-Per-View” akcija – noskatoties 4 minūšu garu video, būs iespēja ieskatīties pārtikas ražošanas aizkulisēs. Info teltī varēs saņemt arī vegānisko ceļvedi, grila receptes un citu informāciju, aprunāties ar organizācijas pārstāvjiem, diskutēt, uzēst vegānisku gardumu, kā arī uzzināt par iespējām iesaistīties dzīvniektiesību aktīvismā!
Event Pay-Per-View – you will see a 4 minute long video that depicts backstage of the food production industry. You will also get information on the vegan guide, grill recipes and other topics, talk to the organizers, discuss, eat vegan delicacies and learn about possibilities to engage in animal rights activism.
12:00 – 15:00
Homo Ecos darbnīca bērniem/Homo Ecos workshop for children

Biļetes iepriekšpārdošanā – http://festivalskometa.lv/lv/biletes/
Vienas dienas biļete būs nopērkama pie ieejas festivālā un maksās 25 eiro
Bērniem līdz 16 gadiem, vecāku pavadībā, ieeja bez maksas

FESTIVĀLU ATBALSTA
Rīgas Dome, Valsts kultūrkapitāla fonds, Pm-Tm, Valmiermuižas alus darītava, British council



Event Details