,

Kopienas skapis slēgtajā Ģertrūdes ielā

07.03.20 @ 12.00

Ģertrūdes iela 7. martā tiks slēgta satiksmei un atdota gājējiem. Arī Kopienas skapis grib izkustēties un veiks ekskursiju – dalīties ar ēdienu būs iespējams ne tikai ierastajā Skolas ielā 15, bet arī uz vienu dienu – Ģertrūdes ielā. Atnesiet to, kas vairs nešķiet vajadzīgs, vai arī paņemiet to, kas nepieciešams!

Mūsu motivācija izveidot šo nekomerciālo un privāto pārtikas “apmaiņas punktu” ir priekšlikums un reizē pārliecība, ka nepastāv pārtikas pārprodukcija, bet nevienlīdzība tā izlietojumā un pieejamībā. “Kopienas skapis” būs kā iniciatīva pret pārtikas izšķērdēšanu – tā vietā, lai izmestu ēdienu, kas šķiet nevajadzīgs, negaršīgs vai lieks, visi ir laipni aicināti to atstāt “Kopienas skapī”.

LIETOŠANAS NOTEIKUMI:
⋆ Lūdzam neievietot piena produktus bez iespējas tos atkārtoti aizvērt, atvērtas konservu kārbas, atvērtus dzērienus, atvērtus iepakojumus ar gaļu
⋆ Lūdzam neievietot pašgatavotu ēdienu,
⋆ Lietojot “Kopienas skapi”, lūdzam ievērot vispārējos lietošanas un higiēnas noteikumus.
Kopienas skapja lietošana ir uz katra paša atbildību. Visi produkti pēc pasākuma tiks nogādāti Kopienas skapī, kas atrodās Skolas ielā 15.

_____

On March 7 Ģertrūdes iela is closed for traffic and given back to the citizens, to the society. As such a peoples’ place, also Kopienas Skapis will make an excursion and be not only on Skolas iela 15 but also on Gertrūdes iela. At our pop-up skapis you can share food with others during the entire day. Bring what you do not use any more, or take what you need!

Kopienas Skapis enables food to be shared within a community without charge. Anyone can put food in and out. It is a space that enables people to not only donate but also to take leftover food. Within this, it is a sustainable win-win situation and a marker to an end of food waste. It is necessary to make a clear commitment against food and resource waste and for sustainability in environmental and consumer policy matters.

USER MANUAL
⋆ Please do not put in dairy products that are not reclosable, opened cans, opened drinks, opened meat and fish products
⋆ Please do not put in home-made food
⋆ Please put the food in the designated places
When using Kopienas skapis, please follow the general guidelines of use and hygiene.Usage on own responsibility.

All remaining leftovers in this pop-up skapis will be brought to Kopienas skapis (located at KKc) in the evening.Event Details