,

Koncerts // Toms Rudzinskis – Matīss Čudars – Kaspars Kurdeko

18.01.18 @ 21.00

Šis trio klausītāju priekšā izspēlēs un muzikāli izpētīs melodijas, kuras iezīmē ziemas sajūtas. Ziema ir gadalaiks, kad ir iespēja domāt par bijušo un plānot turpmāko – pārdomu laiks. Šajās pārdomās ar jums dalīsies:

Toms Rudzinskis – saksofoni
Pārstāv jauno Latvijas džeza izpildītāju un komponistu paaudzi, ir viens no Latvijas inovatīvākajiem džeza saksofonistiem, kurš atradis savu unikālo skanējumu ne tikai kā saksofonists, bet arī komponists.
Ieguvis maģistra grādu prestižajā Amsterdamas konservatorijā (Conservatorium van Amsterdam), dažādos izpildītāju sastāvos koncertē un ieraksta mūziku visā Eiropā un ārpus tās, šobrīd rezidē Latvijā.

Matīss Čudars – ģitāra
Latviešu džeza ģitārists un komponists, atzīts par vienu no daudzsološākajiem Baltijas valstu džeza mūziķiem. Matīsa rakstītā mūzikā un improvizācijas veids sevī iekļauj ļoti daudz dažādus mūzikas žanrus – spēcīgs uzsvars tiek likts uz tradicionālo džeza improvizācijas valodu, folkmūzikas vienkāršību, indīroka enerģiju un klasiskās mūzikas harmoniju. Matīss ir Amsterdamas Konservatorijas bakalaurs.

Kaspars Kurdeko – bungas
Bundzinieks, komponists un perkusionists, kurš studējis Amsterdamas Mūzikas konservatorijā džeza departamentā. Lai paplašinātu savas mūzikas studijas un pieredzi Kaspars devies studēt uz New York Manhattan School, kur viņš studēja kopā ar tādām džeza autoritātēm/mūziķiem kā John Riley, Henry Cole, Dave Liebman, Ari Hoening, Theo Bleckmenn, Dave Douglas, uc.. Esot šādā radošā vidē, viņš bija pakļauts daudz dažādas mūzikas un mākslas ietekmei. Apkārtējā mūzikas vide un mūziķi ar kuriem Kaspars muzicējis – vienmēr bijis māksliniecisks izaicinājums un devis iedvesmu un iespēju augt muzikāli un arī personīgi.
Šobrīd mūziķis ir muzikāli aktīvi iesaistīts dažādos internacionālos projektos: Spyros Manesis Trio (Grieķija), Exit Trio, Soo Choo Trio (Dienvidkoreja), DekoMotion, Sandero Fazio Quartet (Itālija), kuri performē festivālos un koncertos dažādās Eiropas pilsētās.

Ieeja: 3 euroEvent Details