,

Koncerts // Serendipity

09.08.19 @ 21.00

SERENDIPITY (no angļu val. – notikumu rašanās un attīstība nejauši laimīgā vai izdevīgā veidā.)

9.augustā Kaņepes Kultūras centrā notiks unikāls džeza un improvizētās mūzikas koncerts – Serendipity, kur uz skatuves apvienosies jaunie mūziķi no Latvijas un Dānijas džeza skatuvēm. Tiks atskaņota sastāva līderu – Edgara un Alberta oriģinālmūzika kā arī improvizācijas, kas radušās iespaidojoties no mirkļa un telpas.

Bieži satiekoties dažādos mainīgos sastāvos, Edgars Cīrulis un Albert Reinholdt Ostergaard veikli nojauta, ka cauri visām pārmaiņām vienīgā konstante ir viņu muzikālā brālība. Serendipity ir projekts, kur tiek atskaņota oriģinālmūzika, kura sevī iekļauj elementus no visneiedomajākajiem avotiem – džeza improvizācijas gara, Kubas dziļajām tautas mūzikas saknēm, Rietumu klasiskās mūzikas elpas un dramatisma kā arī ziemeļu pietātes un plašuma.

Alberts pērn ir pasludināts par Gada džeza mūziķi Tverstedā, kas padarīja viņu par Ziemeļdānijas oficiāli atzīto džeza mūziķi, savukārt Edgars 2019. gadā izdeva unikālu albumgrāmatu – AISMA, kura apvieno trīs mākslas formas: mūziku, literatūru un vizuālo mākslu (edgarscirulis.bandcamp.com).

Edgars Cīrulis – klavieres;
Albert Reinholdt Ostergaard – bass;
Alise Golovacka – flauta;
Ēriks Miezis – vibrafons;
Rūdolfs Dankfelds – bungas.
+ īpašais viesis!Event Details