,

Koncerts // Rihards Lībietis orchestra

18.05.17 @ 20.00

Akustiskās miera mūzikas kvintets Rihards Lībietis Orchestra ar prieku laiž klajā savu otro albumu – dzīvo koncertierakstu Live in Concert, un aicina uz albuma prezentācijas mini-koncertu un satikšanos Kaņepes Kultūras centrā.

Albumā fiksēts grupas gada jubilejas koncerts, kas noritēja Ģertrūdes ielas teātrī 2016.gada 11.septembrī. Kā atzīst paši mākslinieki : “Mūsuprāt, tieši dzīvajā lielākoties parādās katra mūziķa īstā dvēsele, un tā maģiskā sajūta, ko no studijas ierakstiem nedabūt. Pēc albuma Scream,Breathe,Cry izdošanas, kas ir diezgan izteikts studijas ieraksts, dzīvais koncertieraksts šķita diezgan loģisks solis grupas attīstībā.”

Live in Concert albumā varēs dzirdēt gan grupas oriģinālkompozīcijas, gan arī improvizācijas elementus, kas ir dabīga katra koncerta sastāvdaļa. Albumā dzirdēsim arī Ģertrūdes ielas teātra koncerta īpašo viesi – Mārtiņu Miļevski (perkusijas).
Albuma vizuālo noformējumu veidojusi Elīna Brasliņa, savukārt skaņas materiāla apstrādi – Toms Lisments (mikss) un Edgars Skrāģis (māsters).

Rihards Lībietis Orchestra sastāvā nemainīgi darbojas Rihards Lībietis (ģitāra), Gints Smukais (ģitāra), Matīss Repsis (perkusijas), Erna Daugaviete (čells) un Toms Lipskis (bass). Grupa kopā aizvadījusi vairākus lielākus un mazākus koncertus Baltijas valstu klubos un kafejnīcās.

Rihards Lībietis ir mūziķis, ģitārists, kurš regulāri uzstājas ne vien kā akustiskās mūzikas mākslinieks, bet spēlē arī grupās The Originals, Midnight Dave n’ The Cockroaches, Pacific K, un sadarbojas ar citiem mūziķiem. Izdevis 3 albumus – Gadalaiki.Pavasaris.Ģitāra. (2017), Latvijas mūzikas gadabalvai nominēto Scream, Breathe, Cry (2015) un RL Elektronix (2015), kā arī piedalījies izrādēs Bannija Manro Nāve (2017), un Izraidītie (2013) Dailes Teātrī (kopā ar grupu Ryga), Noķer Mani (2015) Ģertrūdes ielas teātrī.

Ieeja 3 EUREvent Details