,

Koncerts // Polifauna

09.03.17 @ 20.00

kosmiskā indie popmūzika no sapņu pasaules

Andris Strazds (balss, ģitāra, vārdi, mūzika)
Elza Kaktiņa (balss, taustiņi)
Kārlis Krauklis (basģitāra)
Miķelis Putniņš (ģitāra, balss)
Matīss Tazāns (bungas)

Polifauna ir psihodēliskā un drīmpopa grupa, kas radusies 2015.gada rudenī un muzikāli ietekmējusies no 80. un 90. gadu neatkarīgās mūzikas, kā arī pēdējās desmitgades neatkarīgās mūzikas tendencēm.
Polifauna ir tikko kā beigusi darbu pie debijas albuma ierakstīšanas, un uz pavasara beigām plāno izdot to plates formātā. Albumu pamatā ir producējuši Andris Strazds, Matīss Runtulis un Gatis Zaķis, kurš to arī samiksējis, bet masterēšanas process ir uzticēts Ņujorkas Bonati masterēšanas studijai, kuras saimnieks un skaņu inženieris Džošs Bonati ir masterējis tādus
neatkarīgajā mūzikā pazīstamus vārdus kā Sufjan Stevens, Mac Demarco, Wild Nothing, Beach Fossils un citus.
Polifauna ir sapulcējusi mūziķus ar iepriekš vairāku gadu garumā gūtu plašu pieredzi citos projektos, tādos kā Ink, Ann&Andreas, Pyro Trees, Black Apple Market, Ezeri, Northern C un The Big Bluff. Katrs ir iesaistījies ar savu pieredzi un ar savām izkoptām prasmēm radīt melodisku,grūvīgu, psihodēlisku, sapņainu, meditatīvu, kā arī estētiski un tehniski kvalitatīvu mūziku.Polifaunas dalībnieku ikdiena līdz šim ir bijusi piesātināta ar tādu grupu kā The Cure, Joy Division, Cocteau Twins, Dead Can Dance, The Smiths, Mazzy Star, The Stone Roses, My Bloody Valentine,Radiohead, Eliota Smita daiļradi, bet no šīs desmitgades, ansambļa dalībnieku pleilistēs ir atrodamas tādas grupas un izpildītāji kā Grizzly Bear, Tame Impala, Mac Demarco, Dirty Projectors, Melody’s Echo Chamber, St. Vincent, Unknown Mortal Ochestra, Pond, Wild Nothing un daudz kas cits, ko var arī minēt kā gavenos ietekmes avotus grupas tagadējam skanējumam, ko var definēt kā dream pop, shoegaze, post punk revival un psychodelic rock miksli, taču katram klausītājam droši vien radīsies savas asociācijas, turklāt proporcijas mainās no dziesmas uz dziesmu.

FB: https://www.facebook.com/polifauna
Souncloud: https://soundcloud.com/polifauna
Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=S2-qTa89oAo&t=1s
Instagram: https://www.instagram.com/polifauna/
Twitter: https://twitter.com/polifauna
Prese:
http://www.tvnet.lv/muzika/latvija/623684-jauns_vards_muzika_polifauna
http://www.pieci.lv/lv/lr5/raksts/pieci-brauc/pieci-brauc-dj-magnuss-iesaka-muzikalie-
notikumi-kas-japiedzivo-.a79647/
http://www.parmuziku.lv/zinas/latvija/igaunu-festivals-intsikurmu-organize-izbraukuma-vakaru-

Ieeja 3 EUR

Andris Strazds (vocals & guitar, music&lyrics)
Elza Kaktina (synths & vocals)
Karlis Krauklis (bass)
Mikelis Putnins (guitar, vocals)
Matiss Repsis (drums)

POLIFAUNA is a five piece space pop band from Riga, Latvia. POLIFAUNA’s sound is influenced by 80’s and 90’s music (The Smiths, The Cure, Cocteau Twins, The Stone Roses, Mazzy Star, The Verve, Radiohead and many more). Currently the band has finished recording its first LP, which will be released in May 2017.
POLIFAUNA consists of rather well experienced musicians, who have played in other projects for a quite long time. However, this time the band has more ambitious plans embracing different attitude towards the process of music making. They’ve spent more then a year rehearsing and recording their material in collaboration with some of the best sound engineers and producers from Latvia.

FB: facebook.com/polifauna
Souncloud: https://soundcloud.com/polifauna
Twitter: https://twitter.com/polifauna
Youtube: https://www.youtube.com/watch?v=S2-qTa89oAo&t=1s
Instagram: https://www.instagram.com/polifauna/

Entrance 3 EUREvent Details