,

Koncerts // Macats, Hasselbergs, Maksimovs & Gailis

01.05.17 @ 20.00

Rūdolfs Macats, komponists, pianists, bundzinieks, mūzikas producents un skaņas dizaineris. Viņš ir viens no garšīgākajiem jaunās paaudzes mūziķiem. Sadarbojies ar daudz dažādiem Latvijas un ārzemju mūziķiem, tai skaitā Shipsea un Mona de Bo. Pēdējos divus gadus dzīvo Skandināvijā, mācās ekspermentālā mūzikas nodaļā Nordic Composer.

Joao Hasselberg ir satriecošs basists no Portugāles, fantastisks cilvēks un mūziķis, komponists. Viņš šobrīd uzņem lielus apgriezienus savā mūzikas karjerā. Viņš ir izdevis variākus albūmus zem Clean Feed Records, Dinemec Jazz un Sintoma Records

Rinalds Maksimovs ir viens no fantastiskākajiem jaunajiem bundziniekiem ar sensitīvu skaņu un lielisku laika vīziju, kā arī, viņš ir Kopenhāgenas Ritmiskās konservatorijas šaha čempions. Sadarbojies ar daudziem džeza grandiem gan Dānijā, gan Zviedrijā gan Latvijā.

Artūrs Gailis – vairāku vietēju un starptautisku konkursu laureāts. Šobrīd strādā Latvijas Nacionālās operas un baleta orķestrī, ir Sinfonietta Rīga stīgu kvarteta dalībnieks, kā arī regulāri piedalās kamermūzikas, džeza mūzikas un eksperimentālos projektos.

http://rudolfsmacats.wixsite.com/music

Welcome to my webpage

Ieeja 5 EUR

Rūdolfs Macats “ Atmoda ” feat. Joao Hasselberg (LV-POR)

style – modern acoustic chamber music

Rudolfs Macats – piano/compositions (DK/LV)
Joao Hasselberg – bass (POR)
Artūrs Gailis – viola (LV)
Rinalds Maksimovs – drums (DK/LV)

This is a new beautiful international band. Mixture of different cultures, jazz- neo-romanticism and indian rhythmic music. Melodic and lyrical.
Music is freshly written and is willing to be recorded soon.

Pianist Composer Rudolfs Macats is one of most creative musicians in Latvia. At the moment he is living in Copenhagen where he is doing his music master.
Joao Hasselberg is a big name in Portugal. He is one of the most beautiful bass players around. Artūrs Gailis is one of the most interesting Viola players around Baltic States.
Rinalds Maksimovs is not only a good drummer but will accept anyone in challenging him on a chess game.

http://rudolfsmacats.wixsite.com/music

Welcome to my webpage

Entrance: 5 EUREvent Details