,

Koncerts // líga

20.12.16 @ 20.00

Spītējot džinglbelsiem, viens sajūtu vakars, kurā jaukt kopā rudeni un pavasari, un visu citu, ko atradīsit pa rokai.
líga biežāk klusē, kā dzied. Un šoreiz “meitene ar ģitāru” solās dalīties ar to, kas visvairāk aizķēries no pēdējo 6 gadu laikā spēlētā. Izsirojusi, spēlējot pa kafejnīcām un bāriem no Glāzgovas līdz Liepājai, no Beirūtas līdz Berlīnei, no Valmieras līdz Briselei. Pa kāzām un pa pažobelēm. Sasmēlusies skaņu no mežiem, pilsētām, jūrām un ugunskuriem, un civilās pretošanās kustībām arīdzan. Runā pa tiešo un caur puķēm. Un ar ziemeļbriežiem.
Ierakstu īsti nav, toties ir daudz sirdsapziņas.
Patīk kustība. Par to un tā sekām tad arī būs runa.
Iesildīties var ar šo: http://youtu.be/GGBLDjsOC1M
Ceļi un hronikas te: http://www.facebook.com/listentoliga

Ieeja ziedojums (sākot no 1 EUR)
—–
Challenging the jingle-bells tunes in the air, here’s a mood evening stirring together autumn and spring, and all else you might find to throw in the mix.
líga is more often quiet than shouting out. But this time “the girl with a guitar” is bringing together songs that have stuck with her over the last 6 years. Having journeyed about, playing in cafes and bars from Glasgow to Brussels, from Beirut to Berlin, the Riga-born singer-songwriter is now found playing in weddings and meadows. And KKC.
líga’s been collecting sounds and stories from forests, cities, seas and bonefires, and from some civil resistance movements, too. She’s straight-forward, but then speaks in images. Oh, and she sometimes speaks to reindeer. Yeah.
Here’s one to warm you up: http://youtu.be/GGBLDjsOC1M
Here’s more of the chronicles: http://www.facebook.com/listentoliga

Entrance – donations (from 1 EUR)Event Details