,

Koncerts // Kaspars Vizulis & Jeļena Glazova

25.04.17 @ 20.00

Ambient improvizācijas koncerts.

Kaspars Vizulis – latviešu ģitārists, kurš galvenokārt sevi atrod improvizācijas lauciņā, taču labprāt piedalās un līdzdarbojas visdažādākajos mūzikas virzienos.
Ieguvis bakalaura grādu Amsterdamas konservatorijā, pētijis šīs pilsētas gaisotni un brīvības garu. Iepazinies ar jauniem domubiedriem un koncertējis Nīderlandē, Beļģijā, Luksemburgā un Latvijā.
Šobrīd dzīvo Rīgā, raksta mūziku un darbojas vairākos sastāvos.
Kasparu piesaista mūzikas dažādo raksturu paralēles ar citiem mākslas veidiem un eksistenci kopumā.

Jeļena Glazova ir pašmāju multimediju māksliniece, kura savos projektos apvieno attēlu, eksperimentālo skaņu, instalāciju un poētisko tekstu. Eksperimentālās mūzikas darbības sfēra – drone/noise ar pārstrādāta vokāla pielietojumu. Piedalījusies starptautiskos festivālos un projektos Latvijā, Krievijā, Igaunijā, Lietuvā, Zviedrijā, Austrijā, Vācijā, Nīderlandē, Turcijā utt. Kā vieskomponiste darbojusies zviedru elektroakustiskās izpētes centrā “EMS” Stokholmā, kā arī “WORM” eksperimentālās mākslas centra mūzikas studijā Roterdamā. Sadarbojusies ar tādiem māksliniekiem kā Aleksejs Borisovs (Krievija), Dereks Holcers (ASV/Vācija), Konstantīns Katsiris (Kanāda), Zane Raudiņa (Latvija), Platons Buravickis (Latvija). Pirmais Glazovas dzejoļu krājums “Transfēri”(2013.g. biedrība “Orbīta”) tika nominēts Latvijas Literatūras gada balvai, otrais krājums “Plasma” tika izdots angļu un igauņu valodā 2014.g. Igaunijā (izdevniecība “Paranoia”).
http://www.jelena-glazova.com

Ieeja 2 EUREvent Details