,

Koncerts // Garbanotas Bosistas

07.04.18 @ 20.30

Room for You – jaunais albums no Garbanotas Bosistas, psihodēliskās rokgrupas no Viļņas. Pastāvīgais laiks un neparastā mozaīka no visa, kas mums apkārt, vienā vinila platē. Brāļi, vecāki, draugi, mīļākie – visi tika notverti un ietverti tajā. Nāc un noskaidro kas tas ir un kā tas ir 7.aprīlī. Mums šķiet, ka būs labi.

Garbanotas Bosistas radītā mūzika dara cilvēkus laimīgus visur, kur tā dodas. No Lietuvas pagalmiem uz Latvijas mežiem, no Igaunijas biznesa rajoniem līdz pat The Beatles dzimtenei, cauri Balkānu kalniem un iekarojot vikingu zemes. Katrs šovs piedzīvo to, kā no ģitāru pastirpinātājiem aug neo-kraut-psiholdēliski ziedi, un basģitāristam joprojām ir čirkaini mati. Jā, Garbanotas Bosistas nozīmē tikai to – čirkains basģitārists.

Garbanotas Bosistas – Room for You

Ieeja: 3 EUR
————————————————
Room for You – new album by Garbanotas Bosistas, psychedelic rock foursome from Vilnius, Lithuania. New documentary, perpetuated time and a strange mosaic of everything around us in a vinyl. Brothers, parents, friends, lovers, everyone got captured in it. From winter till winter. 50-20-50. It’s so exciting to think of what will happen next. That got captured here too probably. Come and see how it all will be on 7th of April. We think it’s gonna be good.

The music of Garbanotas Bosistas makes people happy everywhere it goes – from the courtyards of Lithuania to the forests of Latvia, from the business districts of Estonia to the homeland of The Beatles, passing the mountains of the Balkans and conquering the lands of the vikings. Every show witnesses the miracle of dreamy neo-kraut-psychedelic flowers growing out of the amplifiers, and the bassist is still curly. Yes, Garbanotas Bosistas means just that – a curly bass player.

Garbanotas Bosistas – Room for You

Entrance: 3 EUREvent Details