,

Koncerts // African Showboyz Group

08.11.17 @ 20.00

African Showboyz Group no Ganas ir atceļojuši uz Rīgu, lai dalītos ar mums savā karstasinīgajā dejā un ritmiskajā mūzikā.
Ganā dzīvo vairāk nekā 70 dažādas etniskās ciltis ar atšķirīgiem valodu dialektiem un etnisko kultūru. Spēlējot Āfrikas mūzikas instrumentus (bintitat, jembe, calabash, u.c.) African Showboyz Group iekļauj Ganas mūzikas skanējumā arī regeju, Afrobeat un citus bungu ritmus. Ganas tautu deja ir kā saruna – katrai kustībai ir nozīme un pašai dejai – savs stāsts. Dinamiskajā priekšnesumā redzēsiet dažādu Ganas deju elementus – nagla, bambaya, kpalongo, un citas dejas.

Par Ganas dejām vairāk šeit: https://omgvoice.com/lifestyle/history-traditional-dances-ghana/
Par deju grupu: African Showboyz dzīvais priekšnesums – https://youtu.be/LfoWh3OXMZQ
African Showboyz Čikāgā – https://youtu.be/S9DPp-SSz6I

Ieeja: ziedojums
—————————————————————–
African Showboyz Group from Ghana has travelled to Riga to share with us their rhythmic dance and music.
Ghana has more than 70 different ethnic tribes, with different dialects and cultural heritage. Playing the African musical instruments (bintitat, jembe, calabash, etc.) African Showboyz Group incorporate Afrobeat, reggae and other drum rhythms into Ghanian music. In Ghana, dance is a conversation – every movement has its meaning, thus the dance tells a story. In this dynamic performance you will see elements of Ghanaian dances – nagla, bambaya, kpalongo and others.

More:
https://omgvoice.com/lifestyle/history-traditional-dances-ghana/

Entrance fee: voluntary donationEvent Details