,

Ko nozīmē izaudzināt 'īstu vīrieti'?

01.01.70 @ 18.00

[ad_1]

Tā kā septembris ir Tēvu dienas mēnesis, Foruma CELIES rudens ciklu uzsāk ar pirmo paneļdiskusiju par to, ko tas nozīmē – izaudzināt ‘īstu vīrieti’ un kāda ir tēva loma zēna audzināšanā?

Paneļdiskusija un pēc tās sekojoša saruna galvenokārt balstīsies uz aktuāliem jautājumiem ar fokusu uz Latvijas realitāti – kā ģimenes, formālās un neformālās izglītības vidēs tiek audzināti puiši? Kādas pamatvērtības, attieksmes un uzvedības modeļi tiek ieaudzināti un kāpēc? Un kāda ir šo audzināšanas faktoru saistība ar esošo vardarbības un nelīdztiesības situāciju Latvijā?

Paneļdiskusijas dalībnieki Lauris Bokišs (Biedrība TĒVI), Ņikita Bezborodovs (BKUS, Sertificēts bērnu psihiatrs) un Kristīne Rolle (Antropoloģe, Pētniece tevi.lv) moderātora Helmuta Caunes (Žurnālists) pavadībā diskutēs par un ap ģimeni un zēna/tēva attiecībām, kā arī atbildēs uz auditorijas uzdotajiem jautājumiem diskusijas otrajā daļā.

Ieeja pasākumā par ziedojumiem.

Foruma CELIES paneļdiskusiju projekts tiek īstenots ar Friedrich-Ebert-Stiftung Baltic States atbalstu.

“Sarunas par vīriešiem” tiek īstenotas Centra MARTA projekta “ Drosme rūpēties! Vardarbības prevencija jauniešu vidē”, kuru finansē OAK Foundation.

Starts at: 2018-09-12 18:00:00
Ends at: 2018-09-12 19:30:00Event Details