,

KKC6 // Koncerts // Evija Vēbere, Ezeri, Spāre

20.04.18 @ 20.00

KKC 6. gadu dzimšanas dienai par godu uz mūsu mazās, bet mājīgās skatuves viens pēc otra kāps brīniškīgi mākslinieki: Evija Vēbere, EZERI un grupa “Spāre”. Nāc svinēt un baudīt kopā!

EVIJA VĒBERE
“Evija eksperimentē ar dažādām elektroniskām un akustiskām skaņām, radot te sapņainas, te trauksmainas kompozīcijas. Taču visunikālākais viņas instruments un dārgakmens ir balss, kāda sastopama ārkārtīgi reti, – Evija izklausās pēc mazas un biklas, bet pasauli izzināt gatavas, un šī īpatnība var gan sajūsmināt, gan kaitināt.” /Uldis Rudaks/

EZERI
Viņu mūzika ir enerģiska un meklējoša, tā pieiet popmūzikas skanējumam no neparasta leņķa, izveidojot atšķirīgas dziesmu formas un, koncertos it īpaši, atstājot telpu improvizācijai. Iedvesmoti no visplašākā klāsta žanriem, sākot no eksperimentālas elektronikas līdz folkmūzikai, EZERI ir apņēmušies nenogurstoši meklēt jaunus muzikālus risinājumus un veidus, kā strādāt, šobrīd aktīvi gatavojot otro studijas albumu.

SPĀRE
Spēlē un latviski dzied psihedēlisku roku. Grupas skanējumā var saklausīt ietekmes no laikmetīgās džeza mūzikas, fanka atsperīguma un avangarda inovatīvisma. Viens no “Spāres” mērķiem ir papildināt latviešu neakadēmisko mūziku un veicināt tās māksliniecisko attīstību, tādēļ īpašs uzsvars likts gan uz pašu grupas dalībnieku sacerēto oriģinālmūziku, gan uz dziesmu tekstiem dzimtajā mēlē.

Ieeja: 5 EUR (iepriekšpādošanā pie KKC bārmeņiem)
—————————————
Our little but cosy stage have earned to host three of the most well known artists/ bands in Riga. Welcome Evija Vebere, EZERI and Spāre. Join us for KKC’s birthday celebration concert on Friday.

Entrance: 5 EUR (tickets are available now in KKC bar)Event Details