,

Kino // Ziemeļvalstu īsfilmu skate

31.07.17 @ 19.00

“Ziemeļvalstu īsfilmu skate”, kas notiks Rīgā, Kaņepes Kultūras Centrā, galveno uzsvaru liks uz dejotāju kā filmas režisoru. Šo projektu izveidojuši dejotāji un horeogrāfi no Latvijas un Īslandes, lai pievērstu pastiprinātu uzmanību tieši dejas filmām.
Mērķis ir piedāvāt pieredzi un radīt padziļinātu izpratni par īsfilmām, kas saistītas ar deju. Īsfilmas veidotas no kustības un ķermeņa perspektīvas – kameras horeogrāfija un uzfilmētā materiāla apstrāde izriet no dejotāja fiziskās pieredzes. Šajās filmās tiek pētīta horeogrāfijas nozīme dejā, izvirzot jautājumus par kustību un deju kamerai un ekrānam. No sirds ielūdzam jūs pievienoties, piedzīvot, uzdot jautājumus un izpētīt kopā ar mums.
Mākslinieki un filmu nosaukumi tiks papildināti.

Ieeja par brīvu.

Dancer as a director is the main concept of the “Nordic Short Movie Screening” at Kanepes Kulturas Centrs in Riga.
Dancers and choreographers from Latvia and Iceland have gathered to sharpen the awareness of dance movies.
We wish to create a deeper experience and understanding of dance related short movies.

The short films are created from a movement and bodily perspective – the physical experience of the dancer is used as the base for the creation of the choreoagraphy of the camera and editing.

The movies are exploring the meaning of choreoagraphy in dance and especially in this case questioning dance and movement for the camera and screen.

We warmly welcome to join, experience and question with us.

Artists and movies will be announced daily.

Free entryEvent Details