,

Kino // The Endless Summer

19.10.16 @ 19.00

KINO: CILVĒKTIESĪBAS

VIETU SKAITS IEROBEŽOTS – LŪDZAM IERASTIES SAVLAICĪGI, LAI GARANTĒTU SĒDVIETU UN IEEJU

CINEMA: HUMAN RIGHTS

LIMITED NUMBER OF SEATS – PLEASE ARRIVE IN TIME TO GUARANTEE A SEAT AND ENTRANCE

The Endless Summer (ASV, 1996)

Rež. Bruce Brown

Dokumentālā filma, 1st 35 min

Neskatoties uz to, ka režisors Bruce Brown bija taisījis filmas jau kopš 50to gadu sākuma, viņa The Endless Summer bija pirmā filma, kas tika izplatīta nacionālā mērogā. Tā arī bija pirmā nopietnā kinematogrāfiskā filma, kas demonstrēja sportu, lai piesaistītu masu auditoriju.

Browns seko līdzi savu sērfotāju draugu, Robert August un Mike Hynson, piedzīvojumiem, ceļojot no vienas pludmales uz otru, meklējot perfekto vilni Havaju salās, Āfrikā, Austrālijā, Taihiti (?) un daudzās citās piekrastēs, kur neviens sērfotājs vēl nav spēris soli.

Piedzīvojuma gaitās viņi satiek un iepazīst vietējos cilvēkus, un iespējams pat atrod to perfekto vilni.

The Endless Summer (USA, 1996)

Dir. Bruce Brown

Documentary, 1hr35 min

While Bruce Brown had been making films about surfing since the late 1950s, The Endless Summer was his first film to receive a nationwide release; it was also the first serious cinematic look at the sport to click with a mass audience.

Brown follows two of his surfing buddies, Robert August and Mike Hynson, and travelling from one coastline to the other, surfers travel the world in search of the perfect wave in Hawaii, Africa, Australia, Tahiti, and a number of other places where most folks had never even seen a surfboard before.

Along the way, August and Hynson learn a lot about people around the world, and grow up a bit while they search for the elusive perfect wave.Event Details