,

KINO & RUNAS // Ted Spread

14.12.16 @ 19.00

KINO: CILVĒKTIESĪBAS
NOVEMBRA TĒMA: “Ko mēs ēdam, un kur tas rodas?”

KKC Cilvēktiesību KINO ir uzsācis sēriju programmu TED SPREAD.

Tā ir TED runu atlasīta kolekcija ar spilgtākajiem tēliem, domātājiem un aktīvistiem, apkopojot dažādus tematus, to starp pasaules un vietējo politiku un sabiedrības praksi, zinātniskos vai poētiskos stāstus par to, kā mūsu sabiedrība darbojas un kā tā var mainīties uz labo pusi.

Mēs esam apkopojuši iedvesmojošas runas, kuras aptver dažādus tematus, bet visi kopīgi uzdod to pašu jautājumu: kā mēs ēdam?

Ēdiens var būt vienkāršs, sāpīgs, vai arī neaprakstāma pieredze, ko mēs praktizējam katru dienu. Ja tu esi gatavs ieskatīties tajā, ko mēs liekam uz saviem šķīvjiem, pievienojies mums kino @ KKC.

VIETU SKAITS IEROBEŽOTS – LŪDZAM IERASTIES SAVLAICĪGI, LAI GARANTĒTU SĒDVIETU UN IEEJU
– – – –

CINEMA: HUMAN RIGHTS
NOVEMBER TOPIC: “Food and sustainable living”

KKC-KINO has launched a series to its programme focused on Human Rights:

TED SPREAD is a collection of recorded talks by prominent makers, thinkers and activists that will span different topics, including global and local politics and community practices, scientific or poetic stories of how our society works and can change for the better.

We have compiled a list of inspiring TALKS, that span different subjects, but come back to a common question: how do we eat?

Food can be a plain, painful or rewarding experience, which we (must) perform every day. If you’re willing to take a look at what we put in our plates, join us in KKC.

LIMITED NUMBER OF SEATS – PLEASE ARRIVE IN TIME TO GUARANTEE A SEAT AND ENTRANCEEvent Details