,

Kino klubs Kokons // Īsfilmu seanss #1

09.10.17 @ 18.00

Pirmdien, 9. oktobrī, plkst.18:00 Kaņepes Kultūras centrā, Skolas ielā 15, kino kluba KOKONS ietvaros aicinām visus interesentus uz filmu Paldies, vecais., Mažora dienas, minora naktis un “Meldra” seansu un diskusiju ar jaunajiem režisoriem – Pēteri Rozīti, Ditu Celmiņu un Montu Gāgani.
Visas trīs programmas filmas ir LKA maģistrantūras Kino režijas kursa diplomdarbi.

PALDIES, VECAIS! (2016, 26 min, LKA)

Pētera Rozīša filma Paldies, vecais. ir melnā komēdijas, kas stāsta par apņēmības pilna puiša centieniem atgūt, aizdoto naudu, ceļojumam pie mīļotās. Filma ir jautrs piedzīvojums, kur pārpratumi mijas ar sāpēm, kas mūs atsvešina no ikdienas, bet tanī pašā laikā atgādina, ka visi esam dzīvi.

MAŽORA DIENAS, MINORA NAKTIS (2016, 27min, LKA)

Ditas Celmiņas filma Mažora dienas, minora naktis ir mūzikla žanra interpretācija mūsdienās par divu jauniešu, Melānijas un Toma, sarežģītajām attiecībām, atklājot jauniešu ideālus, dažādos sapņus un vēlmi nepazaudēt saikni ar mīļotajiem cilvēkiem un ģimeni.

MELDRA (2016, 25min, LKA)

Monta Gāganes filma MELDRA ir stāsts par topošo dzejnieci Meldru, kas dodas uz Rīgu, lai atdotu slavenam dzejniekam mazpilsētas literārajā pulciņā aizmirstu blociņu. Taču meitene iekuļas vieglprātīgā galvaspilsētas uzdzīves mutulī un ne tikai lauž savus mietpilsoniskos standartus, bet arī noziedzas pret viesmīlīgo draudzeni un smagi viļas iemīļotajā dzejniekā.

Kino kluba KOKONS pasākums ir bez maksas un atvērts visiem kino interesentiem.

Paldies par atbalstu Kultūrkapitāla fondam, LKA studentu filmas!

Par KOKONU — >
Latvijas Kinematogrāfistu savienība 2016. gada pavasarī ar lielu kino profesionāļu atsaucību aizsāka jaunu projektu – KOKONS. Kino klubs KOKONS ir veidots kā vieta, kur filmu veidotājiem brīvā atmosfērā ir iespēja regulāri satikties, diskutēt un apmainīties viedokļiem par kino procesu Latvijā, tā veidošanos un rezultātiem. Arī jaunajiem kino studentiem šī ir vieta iepazīt profesionālo vidi, mācīties no pieredzējušākajiem kolēģiem un veidot jaunus kopīgus projektus.

Informācijai: info@kinosavieniba.lvEvent Details